“Rodzinnie”
Cucina Aperta — recenzja

Cucina Aperta
Zamów online
Nr 768 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stradom
Okolica: Stradom
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje mamy blisko miejsca gdzie mieszkamy więc bywamy tam od czasu do czasu. Zawsze jest smacznie. Polecam dania z karty, nie tylko pizzę chociaż ta też jest bardzo dobra. Warto spróbować serów z konfiturą z fig lub wędlin na przystawkę. No i piwo, lane, mają trzy rodzaje. Mi smakuje najbardziej pszeniczne. Na deser też warto się skusić. W niedzielę warto sprawdzić czy są wolne stoliki. Polecam.

Dziękujemy, 417andrzej_

Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Witam, złożyłam zamówienie na dwie porcje pieczonego łososia na tagiatelle sepia z pomidorami koktajlowymi w dostawie. Zamiast fileta z łososia otrzymałam suche kawałki białej ryby, twardawy makaron i ani jednego pomidorka koktajlowego, co widać na załączonym zdjęciu. Niestety 90 złotych wylądowało w koszu. Nie polecam.

Dziękujemy, Kaaaroo
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z przedmówców wyrażał zaskoczenie faktem, że w galerii handlowej można trafić coś tak dobrego - podzielam i zaskoczenie i zachwyt!

Prawdziwa restauracja z otwartą dla oczu klienta kuchnią. Buchają z niej piece konwekcyjne i garnki, w środku krzątają się kucharze.

Wystrój po prostu ładny. Wysoki strop charakterystyczny dla galerii odbiera nieco poczucie kameralności, ale mimo to jest przyjemnie.

Trafiła nam się przemiła Pan kelnerka! Szczerze uśmiechnięta, zainteresowana, znała swój produkt, trafnie nam doradziła.

Absolutnym sztosem jest oliwa i ocet balsamiczny oraz ichnie pieczywo podawane jako przystawka. Na dowód - zjadłem dwie porcje :)

Na początek zamówiliśmy dwie przystawki. Krewetka i polędwiczka wieprzowa. Rywalizację wygrała zdecydowanie krewetka. Sos w którym była podana bardzo smaczny! Grzanki trochę tracą rozmakając, ale można to pominąć ;)

Kolejny był krem pomidorowy. Jak dla mnie nieco mało słony, ale to kwestia gustu. Jednak smak pomidorów i kremowa konsystencja bardzo mi odpowiadały.

No i ostateczny knockout - pizza i makaron carbonara :) co tu dużo mówić, no w punkt! Pizza cienka, a przy tym chrupka. Bogata w składniki, fajnie dobrane smaki.
Makaron nie za tłusty, gorący, dobrze doprawiony.

Świetne miejsce! Zdecydowanie do kolejnych odwiedzin!

Dziękujemy, szydlomarek
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

W galerii coś naprawdę dobrego? A jednak, super pizza, super makaron, super zupa Rewelacja cała rodzina jest tego samego zdania, dzieci młodsze, starsze i dorośli. Wskazana wcześniejszą rezerwacja inaczej można utknąć w kolejce na stolik

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 23 kwietnia 2019

Pani/Panie Manager/Managerze,
bardzo dziękuję za odzew na moja wcześniejszą recenzję. To wyjaśnia sytuację otrzymywaniem przystawek i jednocześnie niestety upewniło mnie w przekonaniu, iż zostałem pominięty 3 razy z rzędu, gdyż za każdym razem zamawiam u Państwa Pierś z kurczaka z warzywami (32 zł). Mimo to (jak już pisałem w poprzedniej recenzji) nigdy poza pierwszą wizytą w restauracji nie otrzymałem przystawki z chleba i oliwy. W niedługim czasie planuję kolejną wizytę. Liczę, że sytuacja ulegnie poprawie: )

Serdecznie pozdrawiam
Marcin

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Marcinowski_K

Cucina Aperta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cucina Aperta? Podziel się wrażeniami!