“Obsługa do wymiany. ”
Czeczotka — recenzja

Czeczotka
Nr 404 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Opis: "Czeczotka" czyli miejsce podtrzymujące tradycje. Powstaliśmy z myślą o naszych gościach, którym mamy do zaoferowania świetny wybór wszelakich alkoholi oraz cocktaili. Bar w którym załoga to rodzina, a każdy, kto przekracza nasz próg może czuć się jak w domu. Nasz lokal to miejsce dla każdego, od miłośnika piw, alkoholi mocnych po kompozycje na ciepło czy też bez alkoholu. Serdecznie zapraszamy!

Było nas pięć osób. Ze znalezieniem stolika nie było problemu. Chcieliśmy coś zjeść i wypić herbatę przed dalszym zwiedzaniem miasta. Znaleźliśmy stolik na końcu sali ale widoczny. Czekaliśmy, czekaliśmy, i koniec końców po kwadransie, nie doczekawszy się, wyszliśmy. Gdy przechodzilismy koło baru, pan kelner zapytał, czy coś się stało, że opuszczamy lokal? Usłyszał od nas odpowiedź, że nic się nie stało. Właśnie, NIC SIĘ NIE STAŁO. I zdaje się, nie zrozumiał. Obsługa niestety do wymiany.

2  Dziękujemy, edytaszymanska

Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy fajnego miejsca na niedzielne śniadanie i absolutnie przez przypadek trafiliśmy na Czeczotke- śniadanie podają od 9-12 i w cenę jest wliczona kawa. Śniadanie było przepyszne - kiełbaski i jajka ugotowane prawidłowo, świeży chleb i mix salatek , wyczyscilismy talerze :) kawa była wyjątkowo smaczna. Polecam świeży sok z pomarańczy. Obsługa super miła i pomocna. Naprawdę polecam

Dziękujemy, J6260Xlilly
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Uważam niestety że w restauracjach brakuje menu na kolację. W Czeczotce jednak jest za co dziękujē. Jedliśmy przepyszną deskę polską i wegetariańską.Obie pyszne. Dziēkujē röwnież za szybką i bardzo miłą obsługę.

Dziękujemy, Novac76
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w niedziele w Czeczotce, urokliwe wnętrze zachwyciło nas już z ulicy. Dalej było jeszcze lepiej, przejrzysta karta, duży wybór alkoholi. Ale największym plusem była obsługa, a konkretnie Pan Marcin, który odpowiedział na milion moich pytań (naprawdę jestem bardzo upierdliwym klientem), wszystko miło, profesjonalnie a zarazem przejrzyście nawet dla takiego laika jak ja. Drinki które polecił powalały zarówno wyglądem jak i smakiem ( uwielbiam prosecco a w połączeniu z lawendą i malinami coś pysznego). Napewno wrócę i mam nadzieje ze trafie na zmianę Pana Marcina

Dziękujemy, 917kasian
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy ze znajomymi i spędziliśmy tam miły wieczór, obsługa jest bardzo miła, nie czekaliśmy długo na zamówienie, barmani także robią dobrą robotę, piłam jedne z najlepszych drinków, wystrój i atmosfera w połączeniu ze świetnym towarzystwem...TAK! Było super, dzięki.

Dziękujemy, deoxq

Czeczotka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Czeczotka? Podziel się wrażeniami!