“duży pozytyw”

Orzo People Music Nature Kraków
Nr 203 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz

wSZYSTKIM polecam tę restauracje szybka i miła obsługa bardzo smaczne jedzenie ceny przystępne. POLECAM

Dziękujemy, micho30

Skąd te dobre opinie o tym miejscu ??!!!!

Jestem bardzo, ale to bardzo mocno rozczarowana jedzeniem.
Odwiedziłam w ramach eksperymentu raz drugi i po raz drugi stwierdzam ze już tam nie wrócę.
Nie polecam.
Jedzenie dochodziło do stolika chłodne.
Przystawka (chorizo canapes) - chorizo niezjadliwe, potwornie ostre ( powinniście informować o tym klientów) do tego pikowane warzywa skrajnienopruszone pieprzem ze również nie dało się tego zjesc ( a zwyczajem polskim staraliśmy sie).
Makaron „fusillioni..”- porcja dotarła do stolika już chłodna, była bardzo mała i do tego mocno przeciętna. Ot byle-jaka.
Sałatka „kimchi...”- rekomendowana jako top top przez kelnerkę, okazała się niezjadliwa. Ta sałatka to takie żenujące poplątanie wszystkich smaków ze wrzucając na talerz resztki z lodówki byłabym w stanie smakowo lepiej to skomponować. Przykro mi za takie podsumowanie ale taka prawda.
Pizza „coppa italia” - taka jakaś byle-jaka. Fajne cienkie ciasto, ale reszta- bez smaku.

Obsługa również nieco dziwna, miła i grzeczna ale za Chiny ludowe nie podejdą, wzroku unikają jak ognia, patrzą po suficie albo w przeciwna stronę byleby nie na stolik który wymaga obsługi..

Poplątane zamówienie na napoje.
Nie, nie i jeszcze raz nie, a szkoda- bo wystrój fajny.

2  Dziękujemy, 675eww

Od dłuższego czasu chciałam spróbować polecanego przez koleżankę jedzonka z Orzo i w końcu wybraliśmy się z chłopakiem. And God, it was worth it! Pani Michalina doradziła nam, co wybrać z dań głównych i poleciła napoje. Na burgery czekaliśmy może kilka minut? Do tego niesamowicie ciekawy wystrój i fajna atmosfera.
Następnym razem musimy spróbować lunchu :D
Polecam cieplutko!

Dziękujemy, aneszky321

Świetne miejsce, mega klimatyczne, duzo miejsca, można przyjść większą ekipką a obsługa Zochy rewelacyjna Polecam

Dziękujemy, pawe_g344
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Dobra restauracja z azjatyckim smakiem. Polecam kamen z kurczakiem i herbata imbirowa. Dobry wybor, jak na knajpe w centrum

Dziękujemy, marinamiz

Orzo People Music Nature Kraków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Orzo People Music Nature Kraków? Podziel się wrażeniami!