“Petarda! ”

Orzo People Music Nature Kraków
Nr 203 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz

Od dłuższego czasu chciałam spróbować polecanego przez koleżankę jedzonka z Orzo i w końcu wybraliśmy się z chłopakiem. And God, it was worth it! Pani Michalina doradziła nam, co wybrać z dań głównych i poleciła napoje. Na burgery czekaliśmy może kilka minut? Do tego niesamowicie ciekawy wystrój i fajna atmosfera.
Następnym razem musimy spróbować lunchu :D
Polecam cieplutko!

Dziękujemy, aneszky321

Świetne miejsce, mega klimatyczne, duzo miejsca, można przyjść większą ekipką a obsługa Zochy rewelacyjna Polecam

Dziękujemy, pawe_g344
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Dobra restauracja z azjatyckim smakiem. Polecam kamen z kurczakiem i herbata imbirowa. Dobry wybor, jak na knajpe w centrum

Dziękujemy, marinamiz
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Rewelacyjne jedzenie ! Super atmosfera. Obsługa na najwyższym poziomie. Dla Pani kelnerki Olgi medal za cierpliwość i podejście do klienta ! :) Polecam !

Dziękujemy, GosiaJ110
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Ostatnio ze znajomymi byliśmy na kolacji, jedzenie pyszne, a obsługa jeszcze lepsza. Pani Zosia była bardzo pomocna przy doborze dań, doradziła, była bardzo profesjonalna !
Więcej takich kelnerów potrzeba w restauracjach!

Dziękujemy, Krakowianka5

Orzo People Music Nature Kraków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Orzo People Music Nature Kraków? Podziel się wrażeniami!