“Jeśli ramen, to z pewnością nie tu”
Ramen People — recenzja

Ramen People
Nr 784 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Okolica: Wesoła Zachód
Okolica: Wesoła Zachód

Zamówiłam ramen spicey chashu, który okazał się być bardzo przeciętnym rosołem z makaronem z kawałem boczku i jajem na twardo. W wywarze próżno szukałam głębi smaku nadawanej wielogodzinnym gotowaniem, w za grubym plastrze chashu delikatności mięsa i wyrazistości przypraw, a w nitamago kremowej konsystencji żółtka /podano je na dodatek w całości, co wymagało ekwilibrystyki przy jedzeniu pałeczkami/. Czas oczekiwania był bardzo długi, blisko godzina, ale usprawiedliwiony, gdyż kuchnia mieści się w piwnicy, a lokal nie ma windy gospodarczej. Nie ma również dobrej wentylacji, co sprawia, że w sali jadalnej panuje nieprzyjemny zapach gotowanych kości. Plus za miłą obsługę kelnerską, która po biegach do kuchni mogłaby startować w maratonie.

2  Dziękujemy, Magdalena P

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duże rozczarowanie! Odwiedziłam to miejsce po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii, niestety spotkało mnie bardzo duże rozczarowanie... w lokalu panuje bardzo duże zamieszanie oraz nieprzyjemny zapach. Mam wrażenie ze miejsce nastawione jest tylko na zamówienia na dowóz, czas oczekiwania na 4 rameny to 45 minut, podczas gdy cały czas odbierali swoje zamówienia uberzy, w pewnym momencie obok naszego stolika było 5-ciu rowerzystów z dużymi plecakami, którzy gdyby tylko było miejsce to przysiedliby się do naszego rodzinnego obiadu. Obsluga bardzo średnia, sprawiali wrażenie ze nie wiedzą co się dzieje na sali. Sam ramen przyzwoity, głównie makaron, bardzo mało dodatków, a mięso suche. Po 45 minutach czekania byliśmy tak głodni, ze pewnie wszystko by nam smakowało. Nie polecam, jest kilka innych miejsc w Krakowie ze znakomitym ramenem, niestety Ramen People do nich nie należy.

Dziękujemy, aleksandra_512
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce, zawsze miła i pomocna obsługa, pyszny ramen- kelnerzy zawsze są w stanie wytłumaczyć i ułatwić wybór, porcje tak syte, że do tej pory tylko raz udało mi się opróżnić miskę i domowej roboty makaron. Jestem zakochana w ramen people od pierwszej wizyty i będę odwiedzać, aż mi się znudzi (więc pewnie nieprędko). Rewelacja, polecam!

Dziękujemy, doomsii
Zrecenzowano 5 września 2019

W lokalu pachnie nie przyjemnie, ramen był bardzo średni, porcje duże nie zjadłam całego. Skusiłam się na pójście tam dobrymi opiniami, ale bardzo się rozczarowałam. Na plus miła obsługa.

Dziękujemy, DomiMich1
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcona opiniami wybrałam się na ramen. Serwis ... stolik -szybko wskazany, menu wydane i Pani znika na 10 minut, przyjmuje zamówienie na napoje, pojawiają się po 2 minutach i teraz czas oczekiwania na danie .... przeczytałam ze 5 minut. Czekałam i czekałam nie ma to nic wspólnego z idea ramen szybkiego japońskiego dania czekałam ok 25 minut.
Smak , porcja ok. Niestety pamietam ramen jedzony w Japonii, mój w restauracji Ramen People był chłodny :(.
3 za smak bo był naprawdę ok

Dziękujemy, annagrabowska39

Ramen People — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ramen People? Podziel się wrażeniami!