“Najlepszy ramen w Krakowie! ”
Ramen People — recenzja

Ramen People
Nr 770 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Okolica: Wesoła Zachód
Okolica: Wesoła Zachód
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce, zawsze miła i pomocna obsługa, pyszny ramen- kelnerzy zawsze są w stanie wytłumaczyć i ułatwić wybór, porcje tak syte, że do tej pory tylko raz udało mi się opróżnić miskę i domowej roboty makaron. Jestem zakochana w ramen people od pierwszej wizyty i będę odwiedzać, aż mi się znudzi (więc pewnie nieprędko). Rewelacja, polecam!

Dziękujemy, doomsii

Zrecenzowano 5 września 2019

W lokalu pachnie nie przyjemnie, ramen był bardzo średni, porcje duże nie zjadłam całego. Skusiłam się na pójście tam dobrymi opiniami, ale bardzo się rozczarowałam. Na plus miła obsługa.

Dziękujemy, DomiMich1
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcona opiniami wybrałam się na ramen. Serwis ... stolik -szybko wskazany, menu wydane i Pani znika na 10 minut, przyjmuje zamówienie na napoje, pojawiają się po 2 minutach i teraz czas oczekiwania na danie .... przeczytałam ze 5 minut. Czekałam i czekałam nie ma to nic wspólnego z idea ramen szybkiego japońskiego dania czekałam ok 25 minut.
Smak , porcja ok. Niestety pamietam ramen jedzony w Japonii, mój w restauracji Ramen People był chłodny :(.
3 za smak bo był naprawdę ok

Dziękujemy, annagrabowska39
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Ramen był znakomity. Świetnie zrobiony bulion, doskonale wyselekcjonowane dodatki, przepyszne mięso rozpływające się w ustach. Obsługa znakomita - czuliśmy się zaopiekowani. Szkoda tylko, że lokal jest tak malutki.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 16 marca 2019

Pewnie jak wszyscy czytacie te wszystkie recenzje na Tripadvisorze i innych Google Mapsach... Ja mogę powiedzieć Wam jedno - go to Ramen People ! Być może dawali ciała w innej lokalizacji, być może dawali słaby Ramen....Nie wiem, nie byłem, nie znam się... Wiem natomiast, że to co dostałem na Czystej to sztos nad sztosy! Ramen rewelacyjny, konkurujący bez wątpienia z kilkoma uznanymi Ramen-Ya na terenie Polski.
Fantastyczny makaron, głęboki w smaku wywar, zaprawiony doskonałym tare, był dla mnie fantastycznym przeżyciem kulinarnym. Na pewno przy najbliższej okazji pojawię się ponownie aby spróbować reszty bardzo bogatej karty! Tak trzymać!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 850maciej_

Ramen People — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ramen People? Podziel się wrażeniami!