“Pyszne jedzonko”
Tutti Santi Kraków — recenzja

Tutti Santi Kraków
Nr 439 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Opis: Jedyna w Polsce pizzeria pod patronatem zdobywcy tytułu Mistrza Włoch i V-ce Mistrza Świata Valerio Vale. Wyjątkowe receptury Mistrza i najlepsze włoskie produkty to sekret naszej pizzy. Do tego piękne, przytulne wnętrza i wspaniała atmosfera :)
Zrecenzowano 4 września 2019

W naszej opinii chyba najlepsza pizza w mieści. Cieniutkie ciasto, najwyższej jakości składniki. Lepszej nie jedliśmy! Czasem jest tylko problem z miejscem, ale widać to też świadczy dobrze o tym miejscu :-)

Dziękujemy, agnieszkaokon

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza sieciówka w Polsce!!! Byłem też w Poznaniu i poziom ten sam wysoki! Przepyszne ciasto! Już myślę o kolejnej wizycie.

Dziękujemy, lukafrombeczyn
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo dobra, na cienkim cieście z dobrymi składnikami. Makaron z kolei bardzo tłusty, nie był zły ale spodziewałam się czegoś lepszego. Niektórych składników nie ma, o czym obsługa nie informuje od razu tylko po złożonym zamówieniu. Kelner nie dopytał w jakiej kolejności podać dania, a o jednym zapomniał przez co drugie danie jednej z osób stygło podczas gdy druga nie dostała jeszcze nic do jedzenia. Polecam to miejsce na pizzę i zdecydowanie bez większych oczekiwań. W lokalu było zajętych max 5 stolików dlatego tak słaba ocena ze względu na jakoś obsługi.

Dziękujemy, bierxka
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pyszna pizza na niespotykanym, fantastycznym cieście. Makarony po prostu dobre, ale pizza nie do podrobienia:)

Dziękujemy, Jolanta S
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Pizza włoska super, makarony również ze świeżymi i aromatycznymi dodatkami. Wyszliśmy pysznie najedzeni. Lokal zadbany i przyjemnie urządzony. Polecam.

Dziękujemy, Dor N

Tutti Santi Kraków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Tutti Santi Kraków? Podziel się wrażeniami!