“Doskonała pizza.”
Tutti Santi Kraków — recenzja

Tutti Santi Kraków
Nr 422 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Opis: Jedyna w Polsce pizzeria pod patronatem zdobywcy tytułu Mistrza Włoch i V-ce Mistrza Świata Valerio Vale. Wyjątkowe receptury Mistrza i najlepsze włoskie produkty to sekret naszej pizzy. Do tego piękne, przytulne wnętrza i wspaniała atmosfera :)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pyszna pizza na niespotykanym, fantastycznym cieście. Makarony po prostu dobre, ale pizza nie do podrobienia:)

Dziękujemy, Jolanta S

Zrecenzowano 10 lipca 2019

Pizza włoska super, makarony również ze świeżymi i aromatycznymi dodatkami. Wyszliśmy pysznie najedzeni. Lokal zadbany i przyjemnie urządzony. Polecam.

Dziękujemy, Dor N
Zrecenzowano 8 lipca 2019

z pewna obawa odwiedzilismy ta pizzerie - przyklejona do centrum handlowego Zakopianka sugerowala fastfood'owa jakosc (nie zebym nie lubil wciagnac KFC :)). Zwabily nas kolejki i dobre recenzje ktore okazaly sie prawdziwe. Pizza byla bardzo smaczna, ciasto cienkie i dobre, skaldniki pizzy tez. zdecydowanie polecemy, odwiedzimy znowu.
Dziekujemy kelnerce, pani Paulinie, za profesjonalna obsluge :)

Dziękujemy, JSWRW
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jest prze-py-szna!! Moim faworytem jest Santa Rita ') Ale restauracja to nie tylko pizze klasyczne, to również te wegetariańskie, "białe", makarony, sałatki, desery. Po dwukrotnej wizycie mogę z ręką na sercu polecić, tylko na zamówienia trzeba poczekać. Moim zdaniem nieco za długo. Herbatę rozgrzewającą dostałam zimną ostatnim razem, ale z drugiej strony... nie na harbatkę tam poszliśmy.

Dziękujemy, gie_efe
Zrecenzowano 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Smak pizzy bardzo podobny do tego, jakie mają jedzone przez nas corocznie pizzę we Włoszech.
Krem z pomidorów pycha.

Dziękujemy, Joanna F

Tutti Santi Kraków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Tutti Santi Kraków? Podziel się wrażeniami!