“Najlepsza wegańska kuchnia w mieście!”
Sufeat — recenzja

Sufeat
Zamów online
Nr 639 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 9 września 2019

Razem z moim chłopakiem stołujemy się w Sufeat przynajmniej raz w tygodniu. Za każdym razem wychodzimy z pelnym brzuchem i usmiechniętą buzią. Jedzenie jest fantastyczne, prawdziwe domowe smaki. Mają przepyszne zupy w przyzwoitych cenach, orzeźwiające lemoniady robione na bieżąco, desery rozpływające się w ustach a na drugie danie każdy znajdzie coś dla siebie, (moim faworytem są placki ziemniaczane). Jest sporo dań dostępnych w bezglutenowej wersji, takze alergicy nie obawiajcie się! Na koniec dodam ze obsluga jest przesympatyczna i zawsze ma usmiech na twarzy :). Polecam w 100 procentach! P.S. nie mam żadnych zdjęć, wszystko znika z talerzy zanim zdążę jakiekolwiek zrobić.

Dziękujemy, sylwiazima

Zrecenzowano 5 lipca 2019

Pyszna polska kuchnia w wegańskiej wersji. Schabowy jest przepyszny!
Samo miejsce wygląda trochę jak stołówka i jest najlepiej wykończony.

Dziękujemy, patrycjagolabek
Zrecenzowano 30 maja 2019

Przyznaję, byłem tylko raz, więc moja opinia, nie jest może najwartościowsza.... Nie pamiętam nawet dokładnie co jadłem (na pewno pełny obiad), ale pamiętam, że było... pysznie! Nie jestem miłośnikiem dań typu "weganski schabowy" etc, ale przymykając oko na nomenklaturę, sugerując się jedynie smakiem, byłem naprawdę zaskoczony. Spore dania, fajnie skomponowane, co dla mnie bardzo ważne, dobrze przyprawione... Koniecznie spróbujcie, warto dać im szansę, nawet, jeśli nie stronicie od mięsa. Warto poznawać nowe smaki, zwłaszcza, jeśli sa tak kuszące, jak tutaj.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, reckeen
Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie poprzeczka wegańskich pyszności została podniesiona. Uwielbiam jedzenie stamtąd!! Dziś zamówiłam wege żeberka w zestawie z ziemniakami i surówką, NIEBO! Jadłam przez godzinę zeeby jak najdłużej delektować się tym smakiem. Polecam wszystkim. Jedyne przed czym ostrzegam-UZALEZNIA!!❤️

Dziękujemy, juliajagoda
Zrecenzowano 29 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Poza pysznym jedzeniem warto dodać, iż jest to wspaniałe miejsce aby zjeść wspólny posiłek ze swoimi niewegańskimi znajomymi! Moi (podobnie jak ja) byli zachwyceni zarówno kotletami jak i plackami ziemniaczanymi! Do tego bardzo miła i pomocna obsługa!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, missoreille

Sufeat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sufeat? Podziel się wrażeniami!