“Zdecydowanie NIE”

Pan & Cake Pizzeria Creperia
Zamów online
Nr 1 623 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 3 września 2019

Niestety nie posiadam zdjęć, bo myślę że byłyby dobrą przestrogą dla przyszłych odwiedzających. Zamówiliśmy placki ziemniaczane z sosem grzybowym oraz pierogi ruskie. Placki wyglądały na kupione i podgrzane, były bardzo tłuste, sos pieczarkowy był przesolony. Natomiast pierogi pływały w niebywałej ilości tłuszczu, były rozgotowane. Zdecydowanie nie polecam! Dawno nie jedliśmy niczego gorszego.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Kaarolii

Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Na początku nasuwa się jedno pytanie.
Dlaczego podajecie DO JEDZENIA LUDZIOM takiego...
Moja wizyta w dniu dzisiejszym w owej „restauracji” zmusiła mnie do zastanowienia się nad tym czy aby dzien Prima Aprilis nie został przeniesiony na 27.06.
Na pierwsze danie woda z rozpuszczona kosta rosołowa a w niej pluskające się ziarna kukurydzy, kawałki brokułu, makaron kolanka oraz skrawki papryki... może klienci nie dojedli na pizzy.
Danie drugie, pizza a raczej gniot ciasta w smaku przypominający niedopieczony chleb, przyozdobiony śmierdzącym starym butem wyrobem seropodobnym.
Mniam!
Kto jest głodny radze przed wejściem do tego lokalu wezwać karetke.
Daje jeden punkt za pudełko na wynos. Miałam czym rzucić z nerwów!

Dziękujemy, Lucyna Ł
Zrecenzowano 8 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal jak zawsze pusty. Czekanie 30 min na naleśnika to gruba przesada.. Naleśnik był zimny i niesmaczny. Nie polecam.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, mateoPL
Zrecenzowano 12 lipca 2018

Byłem wczoraj na obiedzie, zupa ogórkowa wyglądała jak pomyje, naleśniki słabe suche jak wióry, pieczarki nie dosmażone na dodatek pani za barem tak nie uprzejma że na samym wejściu chcę się wyjść, nie polecam !

Termin wizyty: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Bartekkkkk26
Zrecenzowano 12 listopada 2017

Obsługa bardzo nie miła, zostaliśmy poinformowani o czasie przygotowania posiłków który dwukrotnie się przedłużył. Naleśniki całkiem dobre, pizza średnia. W okolicy jest wiele miejsc z lepszą pizzą.

Termin wizyty: listopad 2017
2  Dziękujemy, piotrek888

Pan & Cake Pizzeria Creperia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pan & Cake Pizzeria Creperia? Podziel się wrażeniami!