“Jedzenie omijać szerokim łukiem”

Kufle i Widelce Craft Beer & Food
Zamów online
Nr 703 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 6 września 2019

Byłem w tym lokalu dwa razy, o dwa za dużo. Piwo drogie, obsługa nie potrafi wytłumaczyć różnic między piwami osobie nie znającej się na tym. Za pierwszym razem wziąłem burgera - mięso było krwiste, co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca, a jak już ktoś serwuje takie opcje to powinno być pytanie przy zamówieniu jaki ma być stopień wysmażenia mięsa. Za drugim razem postanowiłem nie ryzykować z burgerem i wziąłem kurczaka ze szparagami. Dziwny smak mięsa początkowo zrzucałem na sos, ale finalnie zostawiłem kawałek ponieważ to nie był sos tylko zepsute mięso. Moje obawy potwierdziły bóle brzucha i biegunka przez cały następny dzień i kiepskie samopoczucie również kolejnego. Żałuję jedynie, że nie zadzwoniłem ich uświadomić, bo możliwe, że nie tylko mnie to spotkało. Niestety jak się człowiek źle czuje to się nie zastanawia nad takimi rzeczami, a kilka dni później to już chyba nie miało sensu. Tak czy inaczej NIE POLECAM!

Dziękujemy, mkcharlie

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Burger z sarny w połączeniu z bryndzą i żurawiną był naprawdę smaczny. Nieco przeszkadzała konsystencja mięsa (rozpadało się) ale to pewnie specyfika sarny. Bułka przeciętna, frytki ok, dorsz przeciętny. Sosy (majo do dorsza i ten do papryczek jalapeno) takie sobie. Same papryczki smaczne, ale jadłem w Krakowie lepsze.

Myślę, że zaglądnę jeszcze skosztować innej dziczyzny, menu ciekawe i warto wstąpić przy okazji.

Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczny burger z tuńczykiem, świetny gulasz z sarny. Fajny wybór piw z małych browarów. Ceny na fajnym poziomie.
Naprawdę warto odwiedzić

Dziękujemy, PrzemekBGO
Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny najlepszy lokal z jedzeniem i dobrym browarkiem. 100 % recomended. Dobry w dzień, najlepszy wieczorem.

Dziękujemy, 527piotrg
Zrecenzowano 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam w ok 30 osób, pyszne piwko i jeszcze lepsze jedzenie (kurczak Tikka masala, gulasz z dzika i jelenia). Burgerow nie jedliśmy, ale wyglądały naprawdę smacznie! Polecam :)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, klaudynakas

Kufle i Widelce Craft Beer & Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kufle i Widelce Craft Beer & Food? Podziel się wrażeniami!