Miejsce warte odwiedzenia!

Dzięki HistoryLand, możemy ruszyć w historyczną przygodę, podziwiać osadę w Biskupinie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Dawid J
Super zabawa

Rewelacyjna lekcja historii. Dzieci zobaczyły jak wyglądała kiedyś dawna Polska. Super przygoda... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
natdop
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 285)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na początku myślałam, że klocki Lego nie będą mi się podobać, ale muszę przyznać, że wykonano tu kawał dobrej roboty. Dodatkowe atrakcje, jak zabawa światłem czy "granie" hejnału na trąbce, tylko poprawiły ocenę. Obok znajduje się wystawa figur stalowych, można kupić taniej łączony bilet.

Dziękujemy, V1362TQmonikab
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Serdecznie polecam szczególnie miłośnikom lego, nauka historii poprzez zabawę. Świetny pomysł na przedstawienie historii Polski który pozostanie w głowach bardziej niż obrazki z podręcznika . Na nas największe wrażenie zrobiła Bitwa pod Grunwaldem. Polecam

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Bardzo fajna wystawa inspirująca w wiele doświadczeń i wprowadzająca do historii polecam z całego serca

Dziękujemy, Wiewiora64
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawy sposób nauki historii dla odwiedzających nie tylko dla dzieci i dorosłych a także studentów.

Dziękujemy, Krystian P
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna zabawa i nauka. Misterna robota i dbałość o szczegóły w połączeniu z technologią. Polecamy! Mimo że byliśmy w szczycie sezonu nie odczuwał się tłoku. Syn (siedmiolatek) był zachwycony!

Dziękujemy, 120anetam