Super zabawa

Rewelacyjna lekcja historii. Dzieci zobaczyły jak wyglądała kiedyś dawna Polska. Super przygoda... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
natdop
Historyland super zabawa dla dzieci i dorosłych

Odwiedziliśmy miejsce z nastoletnią córką i obie byłyśmy pod ogromnym wrażeniem. Historia Polski... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
ewelinao803
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 283)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Serdecznie polecam szczególnie miłośnikom lego, nauka historii poprzez zabawę. Świetny pomysł na przedstawienie historii Polski który pozostanie w głowach bardziej niż obrazki z podręcznika . Na nas największe wrażenie zrobiła Bitwa pod Grunwaldem. Polecam

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Bardzo fajna wystawa inspirująca w wiele doświadczeń i wprowadzająca do historii polecam z całego serca

Dziękujemy, Wiewiora64
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawy sposób nauki historii dla odwiedzających nie tylko dla dzieci i dorosłych a także studentów.

Dziękujemy, Krystian P
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna zabawa i nauka. Misterna robota i dbałość o szczegóły w połączeniu z technologią. Polecamy! Mimo że byliśmy w szczycie sezonu nie odczuwał się tłoku. Syn (siedmiolatek) był zachwycony!

Dziękujemy, 120anetam
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Fenomenalna, ambitna wystawa. Naprawdę jestem zaskoczony pomysłowością i wykonaniem. Po prostu super!

Dziękujemy, il_vatore