Zapisz
Wspaniała wystawa

Ekspozycja robi ogromnie wrażenie. Ogromne makiety z klocków Lego otoczone multimediami... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 lutego 2020
elam752
Kraków, Polska
Rodzinne zwiedzanie

Było ekstra. Zwiedzałam z rodzicami i braćmi. Poraz pierwszy nie nudziło mi się na lekcji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 lutego 2020
anialeksandra
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 361)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Serdecznie polecam szczególnie miłośnikom lego, nauka historii poprzez zabawę. Świetny pomysł na przedstawienie historii Polski który pozostanie w głowach bardziej niż obrazki z podręcznika . Na nas największe wrażenie zrobiła Bitwa pod Grunwaldem. Polecam

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Bardzo fajna wystawa inspirująca w wiele doświadczeń i wprowadzająca do historii polecam z całego serca

Dziękujemy, Wiewiora64
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawy sposób nauki historii dla odwiedzających nie tylko dla dzieci i dorosłych a także studentów.

Dziękujemy, Krystian P
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna zabawa i nauka. Misterna robota i dbałość o szczegóły w połączeniu z technologią. Polecamy! Mimo że byliśmy w szczycie sezonu nie odczuwał się tłoku. Syn (siedmiolatek) był zachwycony!

Dziękujemy, 120anetam
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Fenomenalna, ambitna wystawa. Naprawdę jestem zaskoczony pomysłowością i wykonaniem. Po prostu super!

Dziękujemy, il_vatore