Zapisz
Wspaniała wystawa

Ekspozycja robi ogromnie wrażenie. Ogromne makiety z klocków Lego otoczone multimediami... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 lutego 2020
elam752
Kraków, Polska
Rodzinne zwiedzanie

Było ekstra. Zwiedzałam z rodzicami i braćmi. Poraz pierwszy nie nudziło mi się na lekcji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 lutego 2020
anialeksandra
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 352)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna zabawa i nauka. Misterna robota i dbałość o szczegóły w połączeniu z technologią. Polecamy! Mimo że byliśmy w szczycie sezonu nie odczuwał się tłoku. Syn (siedmiolatek) był zachwycony!

Dziękujemy, 120anetam
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Fenomenalna, ambitna wystawa. Naprawdę jestem zaskoczony pomysłowością i wykonaniem. Po prostu super!

Dziękujemy, il_vatore
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Miła obsługa, wystawy wykonane profesjonalne, same instalacje robią wrażenie, do zobaczenia mamy kilka różnych scen z różnych etapów istnienia Polski.

Dziękujemy, Michał S
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Swietna wystawa, robi ogromne wrazenie i bardzo mila obsluga na kasie, polecamy kazdemu, doroslym i dzieciom! :)

Dziękujemy, Hardbass P
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super było, fajne przedstawienie historii. Miło spędzony czas w przyjacielskim gronie. Naprawdę świetna obsługa

Dziękujemy, Shaniiiiiiiii