Zapisz
Wspaniała wystawa

Ekspozycja robi ogromnie wrażenie. Ogromne makiety z klocków Lego otoczone multimediami... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 lutego 2020
elam752
Kraków, Polska
Rodzinne zwiedzanie

Było ekstra. Zwiedzałam z rodzicami i braćmi. Poraz pierwszy nie nudziło mi się na lekcji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 lutego 2020
anialeksandra
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 361)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Miła obsługa, wystawy wykonane profesjonalne, same instalacje robią wrażenie, do zobaczenia mamy kilka różnych scen z różnych etapów istnienia Polski.

Dziękujemy, Michał S
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Swietna wystawa, robi ogromne wrazenie i bardzo mila obsluga na kasie, polecamy kazdemu, doroslym i dzieciom! :)

Dziękujemy, Hardbass P
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super było, fajne przedstawienie historii. Miło spędzony czas w przyjacielskim gronie. Naprawdę świetna obsługa

Dziękujemy, Shaniiiiiiiii
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Bardzo duzo makiet historycznych z klockow lego szczegolnie polecam dla rodzin z dziecmi naprawde fajna sprawa

Dziękujemy, Gosia S
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Bardzo dobre miejsce do odzwiedz
enia z dziecmi polecam ciekawe makiety bardzo duze bitwa pod grunwaldem mega

Dziękujemy, Przemysław S