Kraków
Miejsce warte odwiedzenia!

Dzięki HistoryLand, możemy ruszyć w historyczną przygodę, podziwiać osadę w Biskupinie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Dawid J
Super zabawa

Rewelacyjna lekcja historii. Dzieci zobaczyły jak wyglądała kiedyś dawna Polska. Super przygoda... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
natdop
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 288)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super było, fajne przedstawienie historii. Miło spędzony czas w przyjacielskim gronie. Naprawdę świetna obsługa

Dziękujemy, Shaniiiiiiiii
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Bardzo duzo makiet historycznych z klockow lego szczegolnie polecam dla rodzin z dziecmi naprawde fajna sprawa

Dziękujemy, Gosia S
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Bardzo dobre miejsce do odzwiedz
enia z dziecmi polecam ciekawe makiety bardzo duze bitwa pod grunwaldem mega

Dziękujemy, Przemysław S
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super zabawa dobrze można poznać historię w ciekawy sposób przedstawiony dla dzieci. Zagadki pomagają małym odkrywcą super się bawic

Dziękujemy, Kinga J
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Fajne miejsce bardzo mila obsluga Polecam cos innego niz zwykle muzeum!!!!!!! Przyjade jeszcze z innymi znajomymi

Dziękujemy, Zwiedzajac18