Kraków
Miejsce warte odwiedzenia!

Dzięki HistoryLand, możemy ruszyć w historyczną przygodę, podziwiać osadę w Biskupinie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Dawid J
Super zabawa

Rewelacyjna lekcja historii. Dzieci zobaczyły jak wyglądała kiedyś dawna Polska. Super przygoda... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
natdop
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 288)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super zabawa dobrze można poznać historię w ciekawy sposób przedstawiony dla dzieci. Zagadki pomagają małym odkrywcą super się bawic

Dziękujemy, Kinga J
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Fajne miejsce bardzo mila obsluga Polecam cos innego niz zwykle muzeum!!!!!!! Przyjade jeszcze z innymi znajomymi

Dziękujemy, Zwiedzajac18
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Mega pozytywne wrażenie. Koniecznie z audio przewodnikiem. Realistyczne makiety, fenomenalna oprawa wizualna.

Dziękujemy, Vincenty1990
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Przez zabawę po naukę polecam, świetnie odwzorowane elementy, przewodnik po wystawie działa świetnie

Dziękujemy, pk1132
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Świetna możliwość spędzenia wolnego czasu. Wystawa bardzo ciekawa z dokładnością co do szczegółów. Jeszcze raz bardzo serdecznie polecam.

Dziękujemy, Natalka D