Zapisz
Wspaniała wystawa

Ekspozycja robi ogromnie wrażenie. Ogromne makiety z klocków Lego otoczone multimediami... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 lutego 2020
elam752
Kraków, Polska
Rodzinne zwiedzanie

Było ekstra. Zwiedzałam z rodzicami i braćmi. Poraz pierwszy nie nudziło mi się na lekcji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 lutego 2020
anialeksandra
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 352)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Fajne miejsce bardzo mila obsluga Polecam cos innego niz zwykle muzeum!!!!!!! Przyjade jeszcze z innymi znajomymi

Dziękujemy, Zwiedzajac18
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Mega pozytywne wrażenie. Koniecznie z audio przewodnikiem. Realistyczne makiety, fenomenalna oprawa wizualna.

Dziękujemy, Vincenty1990
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Przez zabawę po naukę polecam, świetnie odwzorowane elementy, przewodnik po wystawie działa świetnie

Dziękujemy, pk1132
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Świetna możliwość spędzenia wolnego czasu. Wystawa bardzo ciekawa z dokładnością co do szczegółów. Jeszcze raz bardzo serdecznie polecam.

Dziękujemy, Natalka D
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Polecam!!! Świetna zabawa dla dorosłych i dzieci. Blisko centrum, dworca i galerii. Lego i figury stalowe robią wrażenie!!

Dziękujemy, Turysta87a