Miejsce warte odwiedzenia!

Dzięki HistoryLand, możemy ruszyć w historyczną przygodę, podziwiać osadę w Biskupinie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Dawid J
Super zabawa

Rewelacyjna lekcja historii. Dzieci zobaczyły jak wyglądała kiedyś dawna Polska. Super przygoda... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
natdop
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 285)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Mega pozytywne wrażenie. Koniecznie z audio przewodnikiem. Realistyczne makiety, fenomenalna oprawa wizualna.

Dziękujemy, Vincenty1990
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Przez zabawę po naukę polecam, świetnie odwzorowane elementy, przewodnik po wystawie działa świetnie

Dziękujemy, pk1132
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Świetna możliwość spędzenia wolnego czasu. Wystawa bardzo ciekawa z dokładnością co do szczegółów. Jeszcze raz bardzo serdecznie polecam.

Dziękujemy, Natalka D
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Polecam!!! Świetna zabawa dla dorosłych i dzieci. Blisko centrum, dworca i galerii. Lego i figury stalowe robią wrażenie!!

Dziękujemy, Turysta87a
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Polecamy w 100 %, dobra zabawa dla całej rodziny, super lekcja historii nie tylko dla dzieci. Świetnie spędzony czas

Dziękujemy, KateBe2016