Zapisz
Wspaniała wystawa

Ekspozycja robi ogromnie wrażenie. Ogromne makiety z klocków Lego otoczone multimediami... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 lutego 2020
elam752
Kraków, Polska
Rodzinne zwiedzanie

Było ekstra. Zwiedzałam z rodzicami i braćmi. Poraz pierwszy nie nudziło mi się na lekcji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 lutego 2020
anialeksandra
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 361)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Przez zabawę po naukę polecam, świetnie odwzorowane elementy, przewodnik po wystawie działa świetnie

Dziękujemy, pk1132
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Świetna możliwość spędzenia wolnego czasu. Wystawa bardzo ciekawa z dokładnością co do szczegółów. Jeszcze raz bardzo serdecznie polecam.

Dziękujemy, Natalka D
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Polecam!!! Świetna zabawa dla dorosłych i dzieci. Blisko centrum, dworca i galerii. Lego i figury stalowe robią wrażenie!!

Dziękujemy, Turysta87a
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Polecamy w 100 %, dobra zabawa dla całej rodziny, super lekcja historii nie tylko dla dzieci. Świetnie spędzony czas

Dziękujemy, KateBe2016
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Polecamy zwiedzanie hystoryland - wystawa poswiecona historii Polski zbudowana z klocków lego podczas zwiedzania dzieci biorą udział w konkursie

Dziękujemy, grangus_na