Zapisz
Wspaniała wystawa

Ekspozycja robi ogromnie wrażenie. Ogromne makiety z klocków Lego otoczone multimediami... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 lutego 2020
elam752
Kraków, Polska
Rodzinne zwiedzanie

Było ekstra. Zwiedzałam z rodzicami i braćmi. Poraz pierwszy nie nudziło mi się na lekcji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 lutego 2020
anialeksandra
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 361)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam dla dzieci w każdym wieku, bawiących się LEGO. Kawał Polskiej historii opowiedzianej w przystępny sposób. Konkursy i zabawy dla dzieci.

Dziękujemy, 493andrzejm
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam, jestem pod wrażeniem, dzieci baaaardzo zadowolone ☺️Przepiękne budowle robią niesamowite wrażenie!

Dziękujemy, Karodent
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Bardzo polecam. Świetna forma edukacji dzieci na temat historii Polski. Zabawa poprzez naukę. Polecam zwiedzanie z audioprzewodnikiem!

Dziękujemy, Aleksandra P
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam w 100 % !!! Świetne wystawy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Obowiązkowa pozycja przy zwiedzaniu Krakowa.

1  Dziękujemy, barbus77
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealna wycieczka dla młodszych i starszych miłośników klocków Lego. Historia Polski opowiedziana w ciekawy sposób. Zdecydowanie polecam!

1  Dziękujemy, tinkiee20