Kraków
Miejsce warte odwiedzenia!

Dzięki HistoryLand, możemy ruszyć w historyczną przygodę, podziwiać osadę w Biskupinie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Dawid J
Super zabawa

Rewelacyjna lekcja historii. Dzieci zobaczyły jak wyglądała kiedyś dawna Polska. Super przygoda... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
natdop
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 288)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam dla dzieci w każdym wieku, bawiących się LEGO. Kawał Polskiej historii opowiedzianej w przystępny sposób. Konkursy i zabawy dla dzieci.

Dziękujemy, 493andrzejm
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam, jestem pod wrażeniem, dzieci baaaardzo zadowolone ☺️Przepiękne budowle robią niesamowite wrażenie!

Dziękujemy, Karodent
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Bardzo polecam. Świetna forma edukacji dzieci na temat historii Polski. Zabawa poprzez naukę. Polecam zwiedzanie z audioprzewodnikiem!

Dziękujemy, Aleksandra P
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam w 100 % !!! Świetne wystawy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Obowiązkowa pozycja przy zwiedzaniu Krakowa.

1  Dziękujemy, barbus77
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealna wycieczka dla młodszych i starszych miłośników klocków Lego. Historia Polski opowiedziana w ciekawy sposób. Zdecydowanie polecam!

1  Dziękujemy, tinkiee20