Miejsce warte odwiedzenia!

Dzięki HistoryLand, możemy ruszyć w historyczną przygodę, podziwiać osadę w Biskupinie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Dawid J
Super zabawa

Rewelacyjna lekcja historii. Dzieci zobaczyły jak wyglądała kiedyś dawna Polska. Super przygoda... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
natdop
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 285)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealna wycieczka dla młodszych i starszych miłośników klocków Lego. Historia Polski opowiedziana w ciekawy sposób. Zdecydowanie polecam!

1  Dziękujemy, tinkiee20
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Jedna z lepszych wystaw jakie widziałem. Świetne modele, bardzo dobra oprawa multimedialna i audio przewodnik.

Dziękujemy, Przemysław O
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

HistoryLand nazwę ma trochę na wyrost, ale i tak jest miejscem zdecydowanie wartym odwiedzin. Nie jest to wystawa, z której należy uczyć się historii, raczej zajawką, która może popchnąć w kierunku głębszej analizy tematu. Pod kątem widowiska jest ona jednak fenomenalna. Makiety są dość spore, posiadają elementy interaktywne, mają krótkie filmiki i komentarze. Cenowo wystawa nie jest droga, półkę cenową oceniam na średnią, w Krakowie znajdziemy wiele i tańszych, i droższych atrakcji. Zdecydowanie polecam.

1  Dziękujemy, Dariusz S
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Coś dla małych i dla dużych, bo przecież każdy kiedyś bawił się klockami Lego. Pięknie ukazana historia i dużo możliwych interakcji.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, KucukTavsan
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe wrażenia ! Można uzmysłowić sobie przestrzennie miejsca i wydarzenia tak istotne dla naszego Narodu.

Dziękujemy, 720ma_gorzatak