Kraków

“rewelacja, świetny klimat i pyszne jedzonko dla mięsożerców i wegan w jednym miejscu !”
Pierwszy Stopień — recenzja

Pierwszy Stopień
Nr 134 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Okolica: Półwsie Zwierzynieckie
Okolica: Półwsie Zwierzynieckie

Po pierwsze niepowtarzalne wnętrzę ! aż się nie chce opuszczać tego miejsca. A jedzenie pierwsza klasa. Świetnie podane, przyprawione w punkt - od razu widać i czuć że kuchnia wie co robi. To jedno z niewielu miejsc gdzie pysznie zjedzą zarówno weganie jak i ich przeciwnicy :) polecam!

Dziękujemy, Robert S

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Głównie wpadam tu na lunch z moją dziewczyną - pyszne, świeże jedzenie w niewygórowanej cenie. Bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, caddri
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Piękny wystrój i super obsługa . Kawa o smaku popcornu - rewelacja i szarlotka również przepyszna . Na pewno tam jeszcze wrócimy ;)

1  Dziękujemy, BeataMu
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Kuchnia na najwyzszym poziomie smaku, obsluga przemila, wnętrze przepięknie zaprojektowane. Do tego świetnie wyselekcjonowane wins ekologiczne.

1  Dziękujemy, alekstanclik1957
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawa restauracja - z bardzo oryginalnym wystrojem i zdrowym jedzeniem. Przede wszystkim polecam burgery (są 3 do wybory). Miła i profesjonalna obsługa to idealna wisienka na torcie - polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, przemekoff

Pierwszy Stopień — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pierwszy Stopień? Podziel się wrażeniami!