Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Dobra lokalizacja, blisko na deptak nad Wisłą, Tauron Arena i na Stary Kazimierz, ale cisza i spokój na kwaterze. Biedronka pod blokiem. Czysto i nowocześnie. Bezproblemowa obsługa. Chętnie wrócimy :)

Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Z tego obiektu skorzystałem w sumie juz kilka razy. Miałem okazje poznać kilka apartamentów i musze przyznać, że jest super. Jednak z pewnym wyjątkiem - jeżdżę z moja żona lub znajomymi po kraju i korzystamy z rożnych hoteli, apartamentów, i innych obiektów.W zasadzie nikt nie zwraca nam uwagi na może trochę głośniejsze zachowanie, zwłaszcza jeśli przypada to na okres wolny od pracy, świąteczny. Nie jesteśmy młodzikami dziko bawiącymi się przez całą noc , ale czasem lubimy się zabawić lub głośniej porozmawiać.Ostatnio niestety mieliśmy pecha , że obok nas ktoś potrzebował się wyspać zaraz po 22,00 i skarżył się , że jesteśmy zbyt głośno. Apartamenty i obsługę recepcji oceniam bardzo wysoko, ale nie lubię jak mi ktoś mówi jak mam spędzić wolny czas . Byłem jak mówiłem w rożnych obiektach wypoczynkowych w kraju jak i zagranicą i nikt nas nie strofował za nasze zachowanie i nie zwracał uwagi na nas. Po prostu przyjechaliśmy się zabawić.Jeśli ktoś tego nie rozumie to powinien pozostać w domu.Powtarzam obiekt bardzo przyjazny z szeregiem potrzebnych i niepotrzebnych udogodnień - niestety głosy i dźwięki przenikają do sąsiadów. Mimo to warto skorzystać z tego obiektu. POLECAM !

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, alfi45
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Obiekt w rozsadnej lokalizacji od Stsrego Miasta dzieki temu ze nie bezposrednio mozna sie wyspac. Mila obsluga, czysto jedyny problem to brak klimatyzacji, ktora w temp. powyzej 32 C na zew. Schlodzila by pokoje przed snem.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Roam39447319622
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Apartament z widokiem na Wawel, klimatyczny balkon, klimatyzacja, pełne wyposażenie, atrakcje Krakowa na wyciągnięcie ręki -10 minut pieszo do Rynku Starego Miasta i 5 minut na Kazimierz . Na parterze budynku mały sklepik oraz kawiarnia Soho gdzieś można napisać się dobrej kawy i zjeść śniadanie. Polecam Apartamenty InPoint

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystko było jak w opisie
Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Marcin G
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Apartament na najwyższej kondygnacji budynku, przy temperaturze powietrza ok 30°C, okropnie nagrzany i niestety bez klimatyzacji. Dość zużyty i niezbyt twardy materac łóżka. Roleta wewnętrzna źle zamontowana - odpadła od mocowania w suficie. Całość nowocześnie wyposażona. Ogromny salon z kanapą narożną i duża sypialnia. Łazienka niestety z małą i wąską wanną. Jakość do ceny ok.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bogus_awb860
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: InPoint_Team, Kierownik ds. gości, Apartamenty InPointOdpowiedź udzielona 11 czerwca 2019

Dzień Dobry,
Dziękujemy za szczerą opinię!
Ten Apartament nie posiada klimatyzacji, ale w naszej ofercie posiadamy szereg innych Apartamentów, które posiadają klimatyzację i są równie nowoczesne i przestronne :). Przy dokonywaniu rezerwacji na dany Apartament widoczne są wszystkie udogodnienia, które można w nim znaleźć więc kolejnym razem zachęcamy do rezerwacji Apartamentu klimatyzowanego (jeśli takie udogodnienie jest dla Pana niezbędne) bądź na niższym piętrze - w razie problemów służymy pomocą w wyborze odpowiedniego.
Odnośnie rolety - dziękujemy za zgłoszenie i przepraszamy za kłopot - już naprawiliśmy!.
Mamy nadzieję Gościć Pana jeszcze u nas w przyszłości :).

Pozdrawiamy,