“Kolacja”
Trattoria Degusti — recenzja

Trattoria Degusti
Nr 377 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)

Miałam przyjemność ostatnio odwiedzić to miejsce z okazji uroczystości rodzinnej. Miejsce jak najbardziej na plus, miejsce bardzo klimatyczne. Jedzenie znakomite, w szczególności pizzę. Obsługa bardzo miła, zna się na rzeczy. Z pewnością jeszcze nie raz tam zawitam :)

Dziękujemy, wikikra

Lokal oferuje bardzo szeroki wybór pizzy, makaronów, innych dań oraz alkoholi. Są one bardzo wysokiej jakości i pyszne w smaku. Ceny znośne. Jednak niestety spotkaliśmy się z długim oczekiwaniem na obsługę kelnerską mimo niskiego obłożenia sali nie podchodziła do naszego stolika. Niektóre kelnerki wręcz przechadzały się po lokalu ślepe na próby zwrócenia na siebie uwagi.

Dziękujemy, SanteSimon

Trudno spodziewać się czegoś fajnego na ulicy szybkiego i bylejakigo jedzenia .To miejsce jest tego klasycznym przykładem .Miejsce powinno zmienić nazwę na NEVER AGAIN .Fatalna obsługa z bardzo przeciętnym jedzeniem .Wygląd zachęca a jakże a toto jest właśnie pułapką dla głodnych i spragnionych !Przepraszam więcej już tu nie wejdę nigdy !

Dziękujemy, mirodelaluz
Zrecenzowano 2 września 2019

Bylismy tu pierwszy raz ale bardzo nam sie podobalo. Makarony, pizza itp to zawsze sie sprawdza jezeli nie ma okazji.Polecam

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Rewelacyjna restauracja z Włoską dusza w sercu Starego Miasta. Przyjazna obsluga, krotki czas oczekiwania na posilek i przytulna atmosfera sprawia, ze kazdy znajdzie cos dla siebie - począwszy od wegetarian a skończywszy na miesozercach.

Dziękujemy, AsiaKg

Trattoria Degusti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Degusti? Podziel się wrażeniami!