Kraków

“Fajny lokal”
Trattoria Degusti — recenzja

Trattoria Degusti
Nr 377 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 2 września 2019

Bylismy tu pierwszy raz ale bardzo nam sie podobalo. Makarony, pizza itp to zawsze sie sprawdza jezeli nie ma okazji.Polecam

Dziękujemy, Anna F

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Rewelacyjna restauracja z Włoską dusza w sercu Starego Miasta. Przyjazna obsluga, krotki czas oczekiwania na posilek i przytulna atmosfera sprawia, ze kazdy znajdzie cos dla siebie - począwszy od wegetarian a skończywszy na miesozercach.

Dziękujemy, AsiaKg
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała , sympatyczna obsługa . Przyjemny dla oka wystrój . Krótki czas oczekiwania na zamówione dania . Jedzenie pyszne - począwszy od przystawek po dania główne . Każdy znajdzie w menu coś dla siebie .
Polecam !

Dziękujemy, ags1981
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy te restauracje w porze obiadowej. Dania kuchni włoskiej. Smacznie! Polecam bruschettę, makarony i pizzę miła obsługa i oryginalne wnętrze. Świetny taras na gorze restauracji z pięknym widokiem na ulice Florianska.

Dziękujemy, MonikaL1340
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z chłopakiem odwiedziliśmy restauracje. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni poziomem obsługi. Kelnerka obsługująca nasz stolik była bardzo precyzyjna, znała bardzo dobrze kartę oraz wszystkie składniki dań. Chętnie udzielała informacji na temat najciekawszych pozycji w karcie. Dodatkowo, został nam zaproponowany aperitif w formie prosecco, a następnie wino do wybranych przez nas dań. Wybrane dania zostały podane w bardzo szybkim czasie, choć było dużo osób w restauracji. Risotto z krewetkami jest to danie, dla którego z chęcią wrócę za niedługo do tego miejsca. Z restauracji wyszliśmy bardzo zadowoleni jak i pojedzeni :) wszystkim odwiedzającym Krakow serdecznie polecam lokal ze względu na atmosferę która panuje w restauracji, wysoki poziom obsługi prezentowany przez kelnerów oraz serwowane pyszne smaki kuchni włoskiej!

Dziękujemy, 124adriannas

Trattoria Degusti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Degusti? Podziel się wrażeniami!