“Bardzo smaczne”
Luna Siciliana — recenzja

Luna Siciliana
Zamów online
Nr 169 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stare Miasto
Opis: Od 13 lat specjalizujemy się w kuchni Włoskiej. Naszym kolejnym wyzwaniem jest restauracja Luna Siciliana Ristorante. Załoga pracująca w restauracji posiada duże doświadczenie, a serwowane dania przeniosą Was do słonecznych Włoch. Zapraszamy do naszej restauracji.

Bardzo dobre jedzenie. Zamówiliśmy spaghetti z kurczaka i pesto bazyliowym oraz cannelloni z cukinią i ricottą. Porcje sycące. Na deser wzięliśmy pana cottę oraz tiramisu, a do picia lemoniadę. Desery wyśmienite, ładnie podane. Lemoniada raczej w kierunku kwaśnej, co dla nas było idealne, bo balansowała słodycz deserów.
Przemiła obsługa!
Na plus szybka rezerwacja stolika przez internet.

Dziękujemy, Szmaragdova
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LunaSiciliana, Kierownik, Luna SicilianaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa!
Zapraszamy ponownie <3

Do restauracji Luna Siciliana wybraliśmy się ze znajomymi na niedzielny obiad. Krążąc uliczkami Krakowa znaleźliśmy ją w sumie przez przypadek i nie żałujemy ! Jedzenie było pyszne. Pizza, lasagna, makarony wszystko było bardzo dobre. Pyszna bruschetta na przystawkę. Porcje są tam spore, wiec niestety nie starczyło nam już miejsca na deser.

Dziękujemy, Aleksandraa05
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LunaSiciliana, Kierownik, Luna SicilianaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Jest nam niezmiernie miło, że wszystko Państwu smakowało. Zapraszamy w ciągu tygodnia na kawkę i deser! :)

Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w Lunie przeuroczy wieczór ! Pizza była na delikatnym, chrupiącym cieście, składniki najwyższej jakości. Bardzo smakowało nam pesto bazyliowe na pizzy verde di pollo oraz pasta frutti di mare w sosie z langustynek. A na deser spróbowaliśmy czekoladowego fondanta...obłędny! Obsługa miła i uśmiechnięta, jedzonko dostaliśmy expresowo:)

Dziękujemy, Monnikaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LunaSiciliana, Kierownik, Luna SicilianaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Baaardzo dziękujemy za opinię! Jesteśmy szczęśliwi że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom :)
Zapraszamy ponownie <3

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Spagetti carbonara było smaczne ale żałowałam że wzięłam pizze czegoś jej brakowało. Długo trzeba było czekać na jedzenie i obsługę nawet na rachunek.

Dziękujemy, Monn96

Jest nam niezmiernie przykro, że jest Pani niezadowolona z obsługi i długości oczekiwania na jedzenie - prawdopodobnie mogło być to spowodowane dużą ilością zamówień w danym czasie..
Cieszymy się że carbonara przypadła Pani do gustu. Zapraszamy ponownie i obiecujemy, że tym razem jedzenie będzie podane ekspresowo :)

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Mila niespodzianka bardzo przytulne miejsce. Wesoly personel. Ceny niskie a dania smaczne i bardzo duze porcje

Dziękujemy, Anna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LunaSiciliana, Kierownik, Luna SicilianaOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię :)
Zapraszamy ponownie!

Luna Siciliana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Luna Siciliana? Podziel się wrażeniami!