“Sympatyczny wieczór ze znajomymi☺️”
Luna Siciliana — recenzja

Luna Siciliana
Zamów online
Nr 168 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stare Miasto
Opis: Od 13 lat specjalizujemy się w kuchni Włoskiej. Naszym kolejnym wyzwaniem jest restauracja Luna Siciliana Ristorante. Załoga pracująca w restauracji posiada duże doświadczenie, a serwowane dania przeniosą Was do słonecznych Włoch. Zapraszamy do naszej restauracji.
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w Lunie przeuroczy wieczór ! Pizza była na delikatnym, chrupiącym cieście, składniki najwyższej jakości. Bardzo smakowało nam pesto bazyliowe na pizzy verde di pollo oraz pasta frutti di mare w sosie z langustynek. A na deser spróbowaliśmy czekoladowego fondanta...obłędny! Obsługa miła i uśmiechnięta, jedzonko dostaliśmy expresowo:)

Dziękujemy, Monnikaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LunaSiciliana, Kierownik, Luna SicilianaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Baaardzo dziękujemy za opinię! Jesteśmy szczęśliwi że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom :)
Zapraszamy ponownie <3

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Spagetti carbonara było smaczne ale żałowałam że wzięłam pizze czegoś jej brakowało. Długo trzeba było czekać na jedzenie i obsługę nawet na rachunek.

Dziękujemy, Monn96

Jest nam niezmiernie przykro, że jest Pani niezadowolona z obsługi i długości oczekiwania na jedzenie - prawdopodobnie mogło być to spowodowane dużą ilością zamówień w danym czasie..
Cieszymy się że carbonara przypadła Pani do gustu. Zapraszamy ponownie i obiecujemy, że tym razem jedzenie będzie podane ekspresowo :)

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Mila niespodzianka bardzo przytulne miejsce. Wesoly personel. Ceny niskie a dania smaczne i bardzo duze porcje

Dziękujemy, Anna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LunaSiciliana, Kierownik, Luna SicilianaOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię :)
Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny niskie a porcje duże. Wszystko bardzo smaczne, obsługa naprawdę miła. Nawet dla 10 osób była w stanie zorganizować miejsce. Polecam gorąco!

Dziękujemy, angelacT2866IA
Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny czas, pyszne makarony, a te desery....! MARZENIE! Każdemu przystoi spróbować sycylijskiego cannoli! Fajna, młoda, pomocna obsługa!!!

Dziękujemy, Michał P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał S, Kierownik, Luna SicilianaOdpowiedź udzielona 9 czerwca 2019

Dziękujemy za tak miłe słowa :)
Zapraszamy ponownie!!

Luna Siciliana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Luna Siciliana? Podziel się wrażeniami!