“Prawdziwa,pszepyszna wietnamska kuchnia”
Phong Hai — recenzja

Phong Hai
Zamów online
Nr 653 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stradom
Okolica: Stradom
Zrecenzowano 8 września 2019

Świetna jakość,świerze produkty,prawdziwe azjatyckie smaki w Krakowie.Bardzo dobra relacja ceny do jakości.Szczegolnie polecam chrupiaca kaczkę, kalmary, biskie żeberka,zupe pho i spwcjalność szefa kuchni bunche.

Dziękujemy, Marcin S

Zrecenzowano 8 czerwca 2019

Świetny kurczak generała tso i kalmary panko. W szczególności sosy były ciekawe. Zdecydowanie jeden ze smaczniejszych barów chińskich w mieście.

Niestety kaczka pieczona po wietnamsku sucha i jakby stara, mały wybór napojów innych niż piwo.

Obsługa miła i sprawna. Warto zajrzeć.

1  Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano 3 marca 2019

Cena do jakości jedzenia sprawia, że według mnie to najlepsza restauracja orientalna w Krakowie. Może wystrój nie powala, ale jedzenie jest doskonałe i podane w staranny sposób. Obsługa kelnerska na wysokim poziomie.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, pudelosha
Zrecenzowano 2 lutego 2019

Dzisiaj przy okazji wizyty w Krakowie postanowiliśmy zjeść w tej restauracji. Jedzenie bardzo smaczne, ogromne porcje. Dość duży problem z odnalezieniem adresu, szkoda, że nie ma bardziej widocznej reklamy. Bardzo miła obsługa.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano 31 stycznia 2019

Z wyglądu typowy chińczyk, lekko kiczowate wnętrze, jednak dania sa o niebo lepsze niż w typowym chińczyku :) Wszystko bardzo świeże, sycące i pyszne.
Polecam dla wielbicieli azjatyckich smaków.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, annawtastes

Phong Hai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Phong Hai? Podziel się wrażeniami!