“Miła wizyta”
Tao Garden — recenzja

Tao Garden
Zamów online
Nr 976 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Opis: Wszystko co najlepsze z Azji!!!
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Lokal jest bardzo klimatycznie urządzony, a obsługa przesympatyczna i naprawdę pomocna. Zamówiliśmy nigiri i maki jako przystawkę i sushi było naprawdę smaczne, zwłaszcza nigiri z łososiem. Jako danie główne wzięłam tori teriyaki, ale próbowałam też pad thai i tatara z łososia. Jedzenie było bardzo dobre i porządnie przyrządzone. Czekaliśmy bardzo krótko, co było pozytywnym zaskoczeniem. Polecam

Dziękujemy, Eliza H

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Jedzenie przeciętne. Zupełnie bez szału. 2 stoliki zajęte a czekania jakby był full. Wino białe ciepłe i głupie tłumaczenie na ten fakt kelnera. Pomyłka w zamówieniu. Za długa lista. Obiad miał być relaxem a nie upominaniem się.Na razie nie wracam.

Dziękujemy, Tastetaste1
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Ramen zjadliwy, bardzo przeciętny, nie warty swojej ceny. Podawany wywar jest za zimny, ale to zdarza się też w bardziej nakierowanych na tę potrawę lokalach.

Dziękujemy, Barzaj11
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Restauracja Tao Garden powinna być świetna! Lokalizacja, wystrój, miejsce dla dzieci, ciekawe menu, nawet obsługa daje radę....ale coś w tym wszystkim nie gra tak jak powinno. Na zamówienie trzeba czekać czasem kilka długich minut i to byłoby jeszcze do przełknięcia, ale realizacja zamówienia to naprawdę dłuuugie minuty oczekiwania na ucztę, która niestety nie powala. Jeżeli ktoś szuka miejsca na szybki lunch to polecam (zakładając że nie zamówi sushi). Jeżeli jednak, ktoś jest miłośnikiem sushi to powinien omijać to miejsce z daleka.

Dziękujemy, Bas W
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Niedzielne popoludnie, lokal wypelniony w ok.90%. Jedzenie na sasiednich stolikach wyglada smacznie, obsluga porusza sie blyskawicznie, starajac sie nie zauwazyc posadzonych przy zarezerwowanym stoliku nowych gosci. Po interwencji w barze, po uplywie 20 minut od przyjscia udaje sie zamowic wode i wino domowe. Po kolejnych 20 minutach oba plyny zostaly podane, szkoda ze biale wino w temperaturze pokojowej. Jedzenie, przystawki juz po 80 minutach, glowne danie, serwowane w przedziale ok.30 min, tak aby kazdy mogl podziwiac jak znajomi jedza, bylo smaczne. I do tego ladnie podane. Wystroj kokalu tez OK. Obsluga mila, ceny jak w restauracji z japonskim jedzeniem. Pozostaje jednak pewien niedosyt...

Dziękujemy, msszura

Tao Garden — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Tao Garden? Podziel się wrażeniami!