Kraków
Świetnie!

Polecam. Cała obsługa posiada kompleksową wiedzę na temat broni palnej i jej historii. Instruktorzy... Przeczytaj więcej

Łukasz Z
Strzelnica

Super strzelnica, świetny pomysł na prezent urodzinowy! Świetny obiekt, super arsenał broni, bardzo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 września 2019
Rychu171
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 344)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Wrażenia niesamowite,bardzo miła obsługa i bardzo miły instruktor Pan Piotr. Pozdrawiamy serdecznie i napewno do zobaczenia wkrótce.

2  Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Byliśmy pierwszy raz na strzelnicy. Wykupiłam mężowi w prezencie rocznicowym największy pakiet. Instruktor pan Patryk Profesjonalnie zajął się moim mężem, spokojnie i cierpliwie się nim zajął. Serdecznie dziękuję w imieniu męża, dla niego było to spore przeżycie. Na pewno wrócimy. Polecam wszystkim którzy zaczynają "przygodę" z bronią.

1  Dziękujemy, Laura_Lytko
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Organizowałem wyjazd kawalerski i jedną z atrakcji była właśnie strzelnica.
Głównym instruktorem był pan Piotr (jeżeli dobrze pamiętam), który wcześniej służył w jednostkach specjalnych. Bardzo rzeczowo i stanowczo, a zarazem humorystycznie odpowiedział nam, jak posługiwać się bronią przed strzelaniem, a także w czasie strzelania korygował nasze ustawienia lub zgrywał się, jeżeli komuś "znosiło kule" ;) . Na koniec, kiedy czekaliśmy aż będziemy mogli wziąć na pamiątkę tarcze, bardzo ciekawie opowiadał na temat różnych broni - bardzo polecam, jeżeli ktoś trafi na pana Piotra, żeby zadawać jak najwięcej pytań (oczywiście tych o broni i jej zastosowaniu), a na pewno usłyszycie rzeczowe i bardzo ciekawe odpowiedzi!

1  Dziękujemy, Bartłomiej Z
Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetnie spędzony czas, broń najwyższej jakości, obsługa również doskonała i profesjonalna. Polecam laikom jak i doświadczonym.

2  Dziękujemy, Inthrozime
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Byliśmy po raz pierwszy na strzelnicy. Zajął się nami bardzo profesjonalny instruktor Pan Piotr!!! Bardzo miła rzetelna obsługa. Serdecznie polecamy Cracow Shooting Academy i Pana Piotra! Barbara i Bogusław :)

1  Dziękujemy, Barbara G