“Pyszna”
Pizzatopia — recenzja

Pizzatopia
Nr 9 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz

Drugie spotkanie i drugi zachwyt nad pizzą..Idealna ciasto, szybka obsługa..niestety składniki wydają się średniej jakości..jednak za tą cenę bardzo polecam :))

Dziękujemy, ViolaTricolore

Pyszne pełnoziarniste ciasto, świeże, smaczne dodatki i wszystko upieczone w 3 minuty! Do tego pyszne, rzemieślnicze piwko z beczki- idealna kompozycja! Bardzo fajne miejsce z świetnym jedzeniem- bardzo pomysłowe. To bardzo oryginalne pizza-doświadczenie. Serdecznie polecam

1  Dziękujemy, kajka87
Zrecenzowano 9 września 2019

Pizzatopię znam już od dawna i to moja ulubiona pizzeria! :)
Możliwość skomponowania pizzy z dowolnie wybranych składników i wypiek pizzy w mniej niż 3 minuty sprawia, że Pizzatopia pozostawia konkurencję daleko w tyle! Wypieczona piccunia jest przepyszna, ciasto chrupiące, a wszystkie składniki wysokiej jakości i świeże.
Polecam też świetne piwo rzemieślnicze i naturalne, smaczne napoje gazowane.
Obsługa jest zawsze miła i uśmiechnięta, lokal nowoczesny i typowo #instagramable :D Ich nowa pizza miesiąca z szynką parmeńską zamiotła wszystko :D
Zawsze będę do Was wracać <3

Dziękujemy, sylwiajuszkiewicz
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z ładniejszych miejscówek w jakich byłam, pizza cudowna! Nic tylko jechać do Krakowa i wpadać do Pizzatopii Zdecydowanie warto!

Dziękujemy, alcix
Zrecenzowano 2 września 2019

Pizza jeszcze lepsza niż wygląda na zdjęciach, obsługa pomimo późnej pory uśmiechnięta i uprzejma. Na pewno powtórzymy.

Dziękujemy, 880wsk

Pizzatopia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzatopia? Podziel się wrażeniami!