“Najpyszniejsza”
Pizzatopia — recenzja

Pizzatopia
Nr 9 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 9 września 2019

Pizzatopię znam już od dawna i to moja ulubiona pizzeria! :)
Możliwość skomponowania pizzy z dowolnie wybranych składników i wypiek pizzy w mniej niż 3 minuty sprawia, że Pizzatopia pozostawia konkurencję daleko w tyle! Wypieczona piccunia jest przepyszna, ciasto chrupiące, a wszystkie składniki wysokiej jakości i świeże.
Polecam też świetne piwo rzemieślnicze i naturalne, smaczne napoje gazowane.
Obsługa jest zawsze miła i uśmiechnięta, lokal nowoczesny i typowo #instagramable :D Ich nowa pizza miesiąca z szynką parmeńską zamiotła wszystko :D
Zawsze będę do Was wracać <3

Dziękujemy, sylwiajuszkiewicz

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z ładniejszych miejscówek w jakich byłam, pizza cudowna! Nic tylko jechać do Krakowa i wpadać do Pizzatopii Zdecydowanie warto!

Dziękujemy, alcix
Zrecenzowano 2 września 2019

Pizza jeszcze lepsza niż wygląda na zdjęciach, obsługa pomimo późnej pory uśmiechnięta i uprzejma. Na pewno powtórzymy.

Dziękujemy, 880wsk
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Nic nie ma znacznia kiedy obsługują cię tacy ludzie. Uśmiechnięci, zadowoleni, od razu wszystko lepiej smakuje. Mocno polecam.

Dziękujemy, Maeibi
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tanio, dobrze i mnóstwo konfiguracji pizzy do wyboru. Lokalizacja bardzo korzystna, oraz miłą obsluga gotowa wyjaśnić o co chodzi

Dziękujemy, bart_omiejt630

Pizzatopia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzatopia? Podziel się wrażeniami!