“Super:)”
Pizzatopia — recenzja

Pizzatopia
Nr 8 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 2 września 2019

Pizza jeszcze lepsza niż wygląda na zdjęciach, obsługa pomimo późnej pory uśmiechnięta i uprzejma. Na pewno powtórzymy.

Dziękujemy, 880wsk

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Nic nie ma znacznia kiedy obsługują cię tacy ludzie. Uśmiechnięci, zadowoleni, od razu wszystko lepiej smakuje. Mocno polecam.

Dziękujemy, Maeibi
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tanio, dobrze i mnóstwo konfiguracji pizzy do wyboru. Lokalizacja bardzo korzystna, oraz miłą obsluga gotowa wyjaśnić o co chodzi

Dziękujemy, bart_omiejt630
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Razem z znajomymi byliśmy ostatnio w krakowskim lokalu pizzatopii. Krótko mówiąc już na początku zaskoczyło mnie to miejsce i wywarło bardzo pozytywne wrażenie. Każdy mógł wybrać co chce na pizzy, gdyż są one indywidualnie przygotowywanie dla klientów. Pizza była robiona na naszych oczach w niesamowitym tempie. Niepowtarzalny smak, atmosfera lokalu, przystępne ceny czynią Pizzatopie jednym z najlepszych miejsc na wypady z znajomymi jeśli chcemy szybko, pyszną pizzę w rozsądnej cenie w miłej atmosferze. Pozdrawiam przemiłą, rudowłosą panią z obsługi, która tego dnia była na zmianie, niesamowitcie otwarta i pogodna osoba.

Dziękujemy, Klaudyna101
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem dość wybredna, jeśli chodzi o posiłki. W tym lokalu pizza jest spersonalizowana pod klienta, co pozwala spełnić moje wymagania, w dodatku w rozsądnej cenie. Oprócz tego do popicia przyjemne, kraftowe piwo.
Wyjątkowe miejsce, pyszne jedzenie i miła obsługa. Polecam!

Dziękujemy, biauokoz

Pizzatopia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzatopia? Podziel się wrażeniami!