“Bardzo polecam”
Pizzatopia — recenzja

Pizzatopia
Nr 8 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tanio, dobrze i mnóstwo konfiguracji pizzy do wyboru. Lokalizacja bardzo korzystna, oraz miłą obsluga gotowa wyjaśnić o co chodzi

Dziękujemy, bart_omiejt630

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Razem z znajomymi byliśmy ostatnio w krakowskim lokalu pizzatopii. Krótko mówiąc już na początku zaskoczyło mnie to miejsce i wywarło bardzo pozytywne wrażenie. Każdy mógł wybrać co chce na pizzy, gdyż są one indywidualnie przygotowywanie dla klientów. Pizza była robiona na naszych oczach w niesamowitym tempie. Niepowtarzalny smak, atmosfera lokalu, przystępne ceny czynią Pizzatopie jednym z najlepszych miejsc na wypady z znajomymi jeśli chcemy szybko, pyszną pizzę w rozsądnej cenie w miłej atmosferze. Pozdrawiam przemiłą, rudowłosą panią z obsługi, która tego dnia była na zmianie, niesamowitcie otwarta i pogodna osoba.

Dziękujemy, Klaudyna101
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem dość wybredna, jeśli chodzi o posiłki. W tym lokalu pizza jest spersonalizowana pod klienta, co pozwala spełnić moje wymagania, w dodatku w rozsądnej cenie. Oprócz tego do popicia przyjemne, kraftowe piwo.
Wyjątkowe miejsce, pyszne jedzenie i miła obsługa. Polecam!

Dziękujemy, biauokoz
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Jeśli ktoś się spieszy i ma ochotę na szybka i smaczna pizzę to najlepsze miejsce. Samemu możesz wybrać jakie składniki chcesz wiec twoja pizza zawsze kozę być inna za taka sama cenę.

Dziękujemy, Paulina R
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Restaurację odwiedziłem wieczorem w środę czternastego i chyba bardzo dobrze trafiłem, bo nie dość, że nie musiałem długo stać w kolejce, to obsługa okazała się bardzo pomocna. Pizza faktycznie była gotowa w mniej niż trzy minuty, tak jak obiecała uśmiechnięta pani przy kasie :)
Smakowała wyśmienicie, a z całej pizzy ciasto było chyba najsmaczniejsze.
Polecam wszystkim, szczególnie turystom, którzy chcą spróbować w Krakowie czegoś super. No i czekamy na Pizzatopię w Katowicach!

Dziękujemy, Tadeusz12345

Pizzatopia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzatopia? Podziel się wrażeniami!