“Jestem zachwycona!”
Stacja Cucina — recenzja

Stacja Cucina
Nr 889 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kleparz
Okolica: Kleparz
Zrecenzowano 8 września 2019

Dziś wraz z kolegą odwiedziliśmy ową restauracje; przyciągnęła mnie głównie swoim wyglądem. I to była bardzo dobra decyzja! Trafiliśmy na tak wspaniałą i miłą obsługę, o którą teraz bardzo ciężko. Pani w dłuższych ciemnych włosach była tak miła i widać, że jesteśmy jej "gośćmi" a nie klientami. Zamówiliśmy pizze, która była naprawdę pyszna! Miałam ochote na deser, ale niestety nie było na to wszystko miejsca. Z czystym sumieniem POLECAM!

Dziękujemy, rudakejsi

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo przytulne i z miłą obsługą. Jedzenie samo w sobie smaczne a porcje dosyć uczciwe. Jednak ceny jak na taką lokalizacje zawyżone, uważam, że obniżenie o kilka złoty cen poszczególnych dań byłoby sprawiedliwe.

Dziękujemy, dobrepolecam
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, dobra lokalizacja, czysto, fajne wnętrze, dobre jedzenie :) Lokal na pewno godny polecenia!

Dziękujemy, TotalyPog
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W potrawie, którą zamówilem brakowało wyrazistości.Nazwa niczym nie przypomina trattoria, podawane w niej posiłki niewszystkie ale przypominają polską kuchnie.Pamiętam ten lokal z przed okolo 18 lat, mieściła się tam restauracja o nazwie Mała Chatka dobrze wspominam na tamte czasy to miejsce.Reasumując wygląd wporzadku obsługa do podkręcenia!! dania do dopracowania.Kiedyś powiem sprawdzam.Do zobaczenia.

Dziękujemy, 82jacek2019
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trudno mi się doszukać negatywów. W upalny dzien zrobiona super mgiełka. Posiłek dostaliśmy szybko i w jednym czasie mimo, że to południe w niedzielę. Natomiast był przygotowany starannie produkty super. Na koniec jadłem że smaku-pazernosci ;) córeczka zadowolona żona też. Ładnie schludnie Polecam i wrócę z przyjaciółmi

Dziękujemy, mrthomasphone

Stacja Cucina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Stacja Cucina? Podziel się wrażeniami!