Kraków

“Super!”
Stacja Cucina — recenzja

Stacja Cucina
Nr 890 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kleparz
Okolica: Kleparz
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, dobra lokalizacja, czysto, fajne wnętrze, dobre jedzenie :) Lokal na pewno godny polecenia!

Dziękujemy, TotalyPog

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W potrawie, którą zamówilem brakowało wyrazistości.Nazwa niczym nie przypomina trattoria, podawane w niej posiłki niewszystkie ale przypominają polską kuchnie.Pamiętam ten lokal z przed okolo 18 lat, mieściła się tam restauracja o nazwie Mała Chatka dobrze wspominam na tamte czasy to miejsce.Reasumując wygląd wporzadku obsługa do podkręcenia!! dania do dopracowania.Kiedyś powiem sprawdzam.Do zobaczenia.

Dziękujemy, 82jacek2019
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trudno mi się doszukać negatywów. W upalny dzien zrobiona super mgiełka. Posiłek dostaliśmy szybko i w jednym czasie mimo, że to południe w niedzielę. Natomiast był przygotowany starannie produkty super. Na koniec jadłem że smaku-pazernosci ;) córeczka zadowolona żona też. Ładnie schludnie Polecam i wrócę z przyjaciółmi

Dziękujemy, mrthomasphone
Zrecenzowano 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna restauracja, smaczne jedzenie, miła obsługa i bardzo ciekawy kącik dla dzieci - miejsce idealne do rodzin! Jedliśmy makarony i polędwiczki wołowe - wszystko bardzo smaczne! Pyszne menu dla dzieci :-) polecam!!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Hania L
Zrecenzowano 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Złożyć zamówienie i dostać zimną pizzę po więcej niż 1,5h. Bezcenne. A do tego rozmowa z managerem który ma klienta za nic i myśli, że jest to jedyne miejsce w całym Krakowie w którym można zjeść. Nie wróżę przyszłości restauracji z tak niekompetentnym i aroganckim personelem!

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, ZielonaAnnaMaria

Stacja Cucina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Stacja Cucina? Podziel się wrażeniami!