Zaskoczony profesjonalizmem!

Super podejście do klienta. Kierowcy zawsze służą pomocą i są bardzo kulturalni. Szczerze, standard... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Grzegorz M
Pełna kultura i pomoc. Polecam!

Zrecenzowano: 10 września 2019
Anna K

Zrecenzowano: 10 września 2019

Nie często trafiam na takich kierowców. Dziękuję za profesjonalne podejście. W moim przypadku Pan sam szybko zareagował na to, że ledwo dźwigałam moją torbę i laptopa, a ledwo już żyłam po całym dniu spotkań z klientami. Miła konwersacja, samochody zadbane, wszystko jak należy.

Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Już od pierwszego kontaktu spotkałem się z bardzo życzliwym podejściem. Dostałem szczegółową informację na temat cen, które okazały się bardzo przystępne. Samochody ładne i zadbane, kulturalni kierowcy. Dziękuję, na pewno skorzystam ponownie.

1  Dziękujemy, MarcinSobolewski