“Dobre hot dogi”
The Dog Food Truck — recenzja

The Dog Food Truck
Nr 38 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 5 września 2019

Po przeczytaniu różnych opinii poszliśmy sprawdzić. Hot dogi dobre, kiełbasa bardzo smaczna, wraz z dodatkami było naprawdę smaczne. Jedynie bułka nas nie powaliła.
Fajna alternatywa do zapiekanek z okrąglaka.

Dziękujemy, agnessfood

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma co ukrywać najlepsze hot dogi w Polsce i to bez dwóch zdań wszystkie kompozycje bardzo przemyślane i do tego w przystępnych cenach, porcje duże i syte polecam każdemu.

Dziękujemy, MichalRydzewski
Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Sugerując się opiniami postanowiliśmy wraz ze znajomymi wytestować hot dogi na kazimierzu. Nie różnią się niczym od bułek ze zwykłej budy. Niedobre pieczywo, wątpliwej jakości mięso zalane sosami Ala kebab. zdecydowanie na kazimierzu są smaczniejsze tego typu miejsca.

Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Myśle ze to miejsce zadowoli wszystkich wielbicieli hot dogów. Serwowane kompozycje są ciekawe, urozmaicone a przede wszystkim smaczne i wykonane z wysokiej jakości składników.

1  Dziękujemy, 388krystiand
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne, świeże i ciekawe hotdogi. Trafiliśmy przypadkiem i na pewno wrócimy. Polecam i zachęcam do odwiedzenia.

Dziękujemy, valmoncik

The Dog Food Truck — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w The Dog Food Truck? Podziel się wrażeniami!