“Wloskie delikatesy i pizzeria”
Che Bonta' — recenzja

Che Bonta'
Nr 1 wśród 1 Targ spożywczy (Kraków)
Okolica: Kleparz
Okolica: Kleparz

Nie sposob nie docenic wloskich skladnikow, ktore na Waszych oczach beda wybierane z lodowek w czesci “sklepowej”. Mozna samodzielnie dobrac przystawki z tego co oferuje miejsce. Pizza na bardzo cienkim ciescie, sos pomidorowy wspanialy ale niestety pizza zostala podana zimna co dziwi tym bardziej, ze piec jest “na wyciagniecie reki”. Szkoda, byloby super gdyby nie temperatura; dla mnie dyskwalifikuje niestety ale jesli ktos lubi zimna pizze to bedzie pewnie jedna z najlepszych zimnych jakie jedliscie

1  Dziękujemy, 716malgorzatas

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Ten niewielki pokój z całkowicie otwartą kuchnią ma rodzinną atmosferę, która sprawia wrażenie przebywania w domu przyjaciela. Już tam byłem; tym razem producent pizzy był inny, ale wynik był zawsze taki sam: calzone, które mi podali, było doskonałe. Zaleca !!!!

Dziękujemy, BuongustaiaDR
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z mężem sprobować tej rzekomo najlepszej Pizzy w Krakowie.
Jedliśmy Sandrę i Diavolę - to najlepsze Pizze jakie kiedykolwiek jedliśmy gdziekolwiek.
Super pomysł ze sklepem. Pyszne produkty.
Polecam po stokroć!

Dziękujemy, sylwiao969
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019

Mnie już weszło w krew... jeśli musze zjeść na mieście a jestem w odległości do pół godziny drogi wybieram Che Bonta... najlepszą pizza jest dla mnie ich firmowa z burratą... ostatnio zacząłem wydziwiać i znieśli to z godnością... postanowiłem zamienić zwykłą burratę na wędzoną... dla mnie pycha... właściciel robiąc moją wersję jednak patrzył na mnie dziwnym wzrokiem... a po posiłku szybkie macchiato :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, rergieg
Zrecenzowano 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam w tej pizzerii już kilka razy i na pewno będę wracać. Lokal jest połączony ze sklepem z włoskimi specjałami. Pizza bardzo dobra, produkty oryginalne i wysokiej jakości. Niestety zdarzyło się, że pizza nie była dobrze doprawiona. O ile przy aromatycznym i słonym salami nie przeszkadzało, że pizza nie jest słona, to już przy innych składnikach niestety dało się to odczuć.
Niemniej jednak polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Klaudia S

Che Bonta' — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Che Bonta'? Podziel się wrażeniami!