“Super obsługa”
Boccanera — recenzja

Boccanera
Nr 70 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)

Pierwsza wizyta w tej restauracji zakończona sukcesem- genialna obsługa, ciekawy wybór dań..przepyszna pizza z pesto pistacjowym i tatar z tuńczyka...

Dziękujemy, ViolaTricolore
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mshgboccanera, Kierownik, BoccaneraOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowna ViolaTricolore,

Jesteśmy wdzięczni za odwiedziny naszej Restauracji oraz za pozostawienie opinii! Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na kolejną wizytę!

Manager

Miejsce bardzo klimatyczne, zarówno jeśli chodzi o ogródek jaki i sale w środku. Była to moja druga wizyta w tej restauracji.

Tym razem zamówiłam pieczywo z masłem czosnkowym z pieca jako przystawkę - okazało się być czymś a la chleb tostowy dosłownie zanurzony w parmezanie. Na danie główne - pierś z kaczki z batatami i ananasem - to dwa plastry kaczki (ja dostałam niemal krwiste) i trzy plastry chipsów na plastrze ananasa. Dla mnie w sam raz ale jednak bataty to chyba raczej do dekoracji (w takiej ilości).
Na deser boccanera mus z białej czekolady - idealny i przepyszny.

Mnie zabrakło lepszego opisu dań w menu, odesłałam zarówno przystawkę (nie znoszę parmezanu a nie ma o tym słowa w menu i pieczywo to jednak nie do końca chleb tostowy), jak i krwistą kaczkę (wolę bardziej wysmażone mięso).

Obsługa wspaniała, klimat jak zawsze wyśmienity (chociaż mialam wątpliwa przyjemność siedzieć obok grupy głośnych Anglików, których maniery nadawały się raczej do pubu), wybór win bardzo dobry. Proszę uszczegółowić menu i będzie idealnie.

Dziękujemy, anna_8791
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mshgboccanera, Kierownik, BoccaneraOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani anna_8791,

bardzo dziękujemy za opinię. Dzięki Państwa wskazówkom możemy stale pracować nad jakością naszej kuchni. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę, na którą serdecznie zapraszamy.

Manager

Restauracja w świetnym klimacie, fajny wystrój, miła obsługa na poziomie wykwintnej restauracji naprawdę przepyszne jedzenie! Jeżeli chodzi o smak to polecam pierś z kaczki z batatami... i tu też pojawia się też problem i tym samym ogromny minus. Porcja była "głodowa". O ile do samej kaczki nie mogę mieć absolutnie żadnych zastrzeżeń (najlepsza kaczka jaką kiedykolwiek jadłem) o tyle muszę zwócić uwagę na bataty, a raczej 3 chipsy z batata. Tak! Dokładnie 3 cienko pokrojone plasrty batata! Cena posiłku to blisko 50zł

Dziękujemy, soypablocuervo

Szanowny Panie soypablocuervo,

Zapraszamy ponownie.

Manager

Pierwsz wizyta i pozytywne wrażenia :) świetna pizza, aperol, duży wybór dań. Składniki bardzo dobre. Minusem było długie czekania aż ktoś z obslugi zauważy, że chcielibyśmy już zapłacić ale pomimo tego obsługa na plus.

Dziękujemy, szynatalia

Szanowna Pani szynatalia,

bardzo dziękujemy za odwiedziny i pozostawioną opinię. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy w 5 osób na kolację i wybranie Boccanery był strzałem w dziesiątkę! Dobra, miła obsługa, jedzenie przepyszne (kolega wyłączył się z rozmowy, gdyż przeżywał uniesienie kulinarne w czasie jedzenia diavoli). Duży wybór dań i napojów.

Dziękujemy, aalvaro11
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mshgboccanera, Manager, BoccaneraOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie,

bardzo się cieszymy, że spędzili Państwo u nas miło czas. Dziękujemy za docenienie naszych dań oraz obsługi. Zapraszamy ponownie!

Katarzyna Nowak
Manager

Boccanera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Boccanera? Podziel się wrażeniami!