“Bardzo dobrze spędzony czas”
Boccanera — recenzja

Boccanera
Nr 70 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy w 5 osób na kolację i wybranie Boccanery był strzałem w dziesiątkę! Dobra, miła obsługa, jedzenie przepyszne (kolega wyłączył się z rozmowy, gdyż przeżywał uniesienie kulinarne w czasie jedzenia diavoli). Duży wybór dań i napojów.

Dziękujemy, aalvaro11
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mshgboccanera, Manager, BoccaneraOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie,

bardzo się cieszymy, że spędzili Państwo u nas miło czas. Dziękujemy za docenienie naszych dań oraz obsługi. Zapraszamy ponownie!

Katarzyna Nowak

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, świetny wystrój i klimat, miła i szybka obsługa. Bardzo polecam krem z langustynek oraz desery!!

Dziękujemy, janekk830

Szanowny Panie,

bardzo dziękujmy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Niezmiernie nam miło, że dania, wystrój i obsługa spełniły Pana oczekiwania!
Mamy nadzieję, na ponowną wizytę.

Katarzyna Nowak

Zrecenzowano 11 września 2019

Pyszne zupy, pyszne steki. Może trochę wygórowane ceny ale jest ok. Wystrój knajpy na 5 +, obsłga 5+, smak 6

Dziękujemy, kiki1ana
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mshgboccanera, Kierownik, BoccaneraOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Szanowna kiki1ana,

przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za umieszczenie opinii na portalu Trip Advisor. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy, a także serwis w pełni spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam serdecznie
Wiktoria Bezgan

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienita pizza jak pójdziesz to nie pożałujesz będziesz wracać z miłą chęcią do tego miejsca nawet specjalne zamówienie, pizza capriciosa bez pieczarek, przepyszna klient zadowolony reszta dań zarówno smaczna i bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, JoannaP3843
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BoccaneraMSHG, Kierownik, BoccaneraOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Joanna, dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :) Pozdrawiam serdecznie, Karolina Owsianka

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Jedna z najlepszych krakowskich restauracji! Jedzenie bardzo dobre, pyszne desery (choć mogłyby być większe), kompetentna obsługa. Wrócę jeszcze nie raz!

Dziękujemy, annakk8
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Boccanera M, Manager, BoccaneraOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za opinię :) Zapraszamy ponownie

Karolina Owsianka
Manager

Boccanera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Boccanera? Podziel się wrażeniami!