“Bardzo ładne miejsce, jednak smaku na wysokim poziomie brak”
Boccanera — recenzja

Boccanera
Nr 34 wśród 1 871 Restauracje (Kraków)

Mocną stroną tego miejsca jest obsługa - mila i kompetentna.
Jednak jedzenie mal włoskie. Kuchnia włoska słynie z prostych zestawien i zazwyczaj takie lubię. Zatem spaghetti pomodoro to coś co zazwyczaj jest dla mnie probierzem kuchennych umiejetnosci.
Niestety, tutaj czułam jedynie smak kwaśnych pomidorów, zero włoskich aromatów :(
Szkoda :(

Dziękujemy, Izabela I

Chodzę w to miejsce od lat, to już chyba trzecia włoska restauracja w tym miejscu. Świetne włoskie jedzenie, cisza spokój, super atmosfera na spotkanie z ukochaną.

Dziękujemy, GrzegorzG1720

Świetny wieczór z mistrzowskimi daniami , obsługa na wysokim poziomie . Na zaspokojenie pragnienia świeża lemoniada z cytryn ... Danie główne Cielęcina w sosie truflowym zielonym groszkiem i puree ziemniaczanym -Jako deser Mus z białej czekolady i mascarpone z nadzieniem z owoców leśnych . Moja druga połówka ❤️ Pierś z kaczki w sosie figowym ze świeżą figą i gnocchi ziemniaczanymi na miłe zakończenie Semifreddo czyli krem śmietankowy z ciasteczkami amaretti i słonym karmelem .
Podsumowując gorąco polecam to miejsce, idealne na wieczór z osoba towarzysząca !

Dziękujemy, TrailBlazer529752
Zrecenzowano 9 października 2018

Jakiś czas temu organizowaliśmy w Bocannerze kolację z udziałem około 20 gości. Mimo, że restauracja była pełna, mieliśmy pełną uwagę kelnerów. Osługa jest niesamowita!
Przemiła, profesjonalna i pomocna, chętnie sugerująca dobór win do obiadu, dbająca o gości - na medal! :)
Wszyscy wyszli zadowoleni, najedzeni i w dobrych nastrojach :) Atmosfera na 5+, jedzenie przepyszne (na stołach brakowało miejsca), podane na czas. Trochę się zasiedzieliśmy i zamknęliśmy restaurację...
Dziękujemy i na pewno jeszcze wrócimy!

Dziękujemy, Justyna K
Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

W ostatnim czasie odwiedziłam to miejsce dwa razy i napewno tam wrócę. Znam wiele miejsc w Krakowie z kuchnią włoską i Boccanera trafia na moją listę ulubionych restauracji. Jedzenie jest na wysokim poziomie, owoce morza idealnie przygotowane, nie przeciągnięte, polecam Brodetto.

Dziękujemy, AgaKarB

Boccanera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Boccanera? Podziel się wrażeniami!