“Spalone danie”
Hevre — recenzja

Hevre
Nr 284 wśród 2 060 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Opis: HEVRE Skrzyżowanie ulic Meiselsa i Bożego Ciała to miejsce spotkania dwóch kultur i dwóch religii. W 2017 roku nowy rozdział historii budynku otwiera HEVRE, nowoczesny myślą, tradycyjny duchem Dom Kultury. HEVRE łączy w sobie kilka przestrzeni - kawiarnię, restaurację, bar, klub muzyczny oraz miejsce pracy twórczej. Klub mieści się na 3 poziomach. Goszczą tu wydarzenia niekonwencjonalne - rozbrzmiewają dźwięki muzyki, wiedzą dzielą się specjaliści z różnych dziedzin, pomysły na rozwój osobisty i aktywność społeczną prezentują animatorzy i trenerzy, do udziału w życiu kulturalnym zachęcają artyści i ludzie reprezentujący środowisko kulturalne. Kombinacja niezbędnych dla aktywnego mieszkańca Krakowa uciech ciała i ducha/rozrywek sprawia, że HEVRE jest jednym z najbardziej cenionych miejsc w stolicy Małopolski.
Zrecenzowano 2 września 2019

Karczek niestety jako danie główne był spalony. Każdy kęs powodował pogłębienie smaku tej spalenizny. Co kto lubi ale mi nie smakowało niestety. Nie od dziś wiadomo, że "spożywanie mięsa spalonego na ogniu jest szkodliwe. Takie mięso zawiera w warstwie spalenizny substancje o działaniu rakotwórczym."

Dziękujemy, Dominika S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Izabela C, Manager, HevreOdpowiedź udzielona 3 listopada 2019

Pani Dominiko dziękuję za opinię i bardzo nam przykro z powodu tej sytuacji. Postaramy się wyjaśnić tę sprawę i ulepszyć nasze usługi. Będziemy wdzięczni za ponowne spotkanie i udowodnienie, że to był tylko jeden wypadek.

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Piekne wnętrze i niestety nic poza tym. Zamówiłam szakszuke - pomidory z puszki z jajkiem bez smaku, bez przypraw o arabskim aromacie można zapomnieć. Po 3krotnym proszeniu o rachunek kelnerka poszła segregować sztuce. Szkoda pieniędzy i czasu, jedzenie bardzo złe.

Dziękujemy, KarolinaN47

Pani Karolino dziękuję za Pani opinię i bardzo nam przykro z powodu sytuacji z naszą kelnerką. Postaramy się wyjaśnić sytuację i ulepszyć nasze usługi.
Uprzejmie informujemy naszych gości, że w naszej kuchni korzystamy jedynie z jajek z wolnego wybiegu. Nie korzystamy z półproduktów. Wyroby, których możecie u nas spróbować, robimy sami lub kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wspieramy lokalny handel i rolników.
Będziemy bardzo wdzięczni za ponowną wizytę w Hevre i udowodnienie, że to był tylko jeden wypadek.

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Absolutnie klimatyczne miejsce z przepysznym jedzeniem i dobrą muzyką. Na pewno wrócę jeszcze wiele razy.

1  Dziękujemy, Jakubek9

Dziękujemy za Pana opinię :)
HEVRE to nowoczesny myślą, tradycyjny duchem Dom Kultury. HEVRE łączy w sobie kilka przestrzeni - kawiarnię, restaurację, bar, klub muzyczny oraz miejsce pracy twórczej. Klub mieści się na 3 poziomach. Goszczą tu wydarzenia niekonwencjonalne - rozbrzmiewają dźwięki muzyki, wiedzą dzielą się specjaliści z różnych dziedzin, pomysły na rozwój osobisty i aktywność społeczną prezentują animatorzy i trenerzy, do udziału w życiu kulturalnym zachęcają artyści i ludzie reprezentujący środowisko kulturalne.
Będziemy wdzięczni za ponowną wizytę w Hevre.

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

To już było moje trzecie podejście do Hevre. Za pierwszym razem usłyszałam za kuchnia jest zamknięta i nic nie podają, pomyślałam no trudno może następnym razem. Drugie podejście śniadaniowe - o 11 dowiedzieliśmy się ze nie serwują już śniadań no noc głodna wyszłam szukać innego miejsca. Podejście numer trzy dzisiaj godzina 13:30 niestety po 15 minutach oczekiwania dowiedzieliśmy się ze akurat dzisiaj przedłużyły im się śniadania i kuchnia będzie działała od 14. Uważam, ze to już jest przesada i niestety czuć bardzo wyraźnie ze lokal nastawiony jest na obsługę zagranicznych turystów a do lokalnej klienteli maja stosunek delikatnie mówiąc lekceważący .Szkoda bo lokal prowadzony jest w pięknym miejscu z dusza i tylko za to dodaje jedna gwiazdkę.

Dziękujemy, 680kasiao

Dziękuję za Pani opinię i bardzo nam przykro z powodu sytuacji z naszą obsługą. Postaramy się wyjaśnić sytuację. Pracujemy nad lepszą organizacją pracy i przestrzeni. Od sierpnia wiele się zmieniło.
Będziemy wdzięczni za ponowną wizytę w Hevre.

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pomimo lokalizacji w starym domu modlitewnym(i dosyć dobrze zachowanychpozostałościach fresków na ścianach) nie zachwyciło nas to miejsce.Największym minusem jest to, że w budynku nie ma żadnej wzmianki o historii tego pięknego miejsca, czyli domu modlitewnego Chewra Thilim.Kawa i lemoniada nie zachwycająca.
Warto i tak chociaż zobaczyć to miejsce.

Dziękujemy, Bartix

Hevre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hevre? Podziel się wrażeniami!