“Spalone danie”
Hevre — recenzja

Hevre
Nr 314 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 2 września 2019

Karczek niestety jako danie główne był spalony. Każdy kęs powodował pogłębienie smaku tej spalenizny. Co kto lubi ale mi nie smakowało niestety. Nie od dziś wiadomo, że "spożywanie mięsa spalonego na ogniu jest szkodliwe. Takie mięso zawiera w warstwie spalenizny substancje o działaniu rakotwórczym."

Dziękujemy, Dominika S

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Piekne wnętrze i niestety nic poza tym. Zamówiłam szakszuke - pomidory z puszki z jajkiem bez smaku, bez przypraw o arabskim aromacie można zapomnieć. Po 3krotnym proszeniu o rachunek kelnerka poszła segregować sztuce. Szkoda pieniędzy i czasu, jedzenie bardzo złe.

Dziękujemy, KarolinaN47
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Absolutnie klimatyczne miejsce z przepysznym jedzeniem i dobrą muzyką. Na pewno wrócę jeszcze wiele razy.

1  Dziękujemy, Jakubek9
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

To już było moje trzecie podejście do Hevre. Za pierwszym razem usłyszałam za kuchnia jest zamknięta i nic nie podają, pomyślałam no trudno może następnym razem. Drugie podejście śniadaniowe - o 11 dowiedzieliśmy się ze nie serwują już śniadań no noc głodna wyszłam szukać innego miejsca. Podejście numer trzy dzisiaj godzina 13:30 niestety po 15 minutach oczekiwania dowiedzieliśmy się ze akurat dzisiaj przedłużyły im się śniadania i kuchnia będzie działała od 14. Uważam, ze to już jest przesada i niestety czuć bardzo wyraźnie ze lokal nastawiony jest na obsługę zagranicznych turystów a do lokalnej klienteli maja stosunek delikatnie mówiąc lekceważący .Szkoda bo lokal prowadzony jest w pięknym miejscu z dusza i tylko za to dodaje jedna gwiazdkę.

Dziękujemy, 680kasiao
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pomimo lokalizacji w starym domu modlitewnym(i dosyć dobrze zachowanychpozostałościach fresków na ścianach) nie zachwyciło nas to miejsce.Największym minusem jest to, że w budynku nie ma żadnej wzmianki o historii tego pięknego miejsca, czyli domu modlitewnego Chewra Thilim.Kawa i lemoniada nie zachwycająca.
Warto i tak chociaż zobaczyć to miejsce.

Dziękujemy, Bartix

Hevre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hevre? Podziel się wrażeniami!