“Bez smaku bez sensu”
Hevre — recenzja

Hevre
Nr 317 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Piekne wnętrze i niestety nic poza tym. Zamówiłam szakszuke - pomidory z puszki z jajkiem bez smaku, bez przypraw o arabskim aromacie można zapomnieć. Po 3krotnym proszeniu o rachunek kelnerka poszła segregować sztuce. Szkoda pieniędzy i czasu, jedzenie bardzo złe.

Dziękujemy, KarolinaN47

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Absolutnie klimatyczne miejsce z przepysznym jedzeniem i dobrą muzyką. Na pewno wrócę jeszcze wiele razy.

1  Dziękujemy, Jakubek9
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

To już było moje trzecie podejście do Hevre. Za pierwszym razem usłyszałam za kuchnia jest zamknięta i nic nie podają, pomyślałam no trudno może następnym razem. Drugie podejście śniadaniowe - o 11 dowiedzieliśmy się ze nie serwują już śniadań no noc głodna wyszłam szukać innego miejsca. Podejście numer trzy dzisiaj godzina 13:30 niestety po 15 minutach oczekiwania dowiedzieliśmy się ze akurat dzisiaj przedłużyły im się śniadania i kuchnia będzie działała od 14. Uważam, ze to już jest przesada i niestety czuć bardzo wyraźnie ze lokal nastawiony jest na obsługę zagranicznych turystów a do lokalnej klienteli maja stosunek delikatnie mówiąc lekceważący .Szkoda bo lokal prowadzony jest w pięknym miejscu z dusza i tylko za to dodaje jedna gwiazdkę.

Dziękujemy, 680kasiao
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pomimo lokalizacji w starym domu modlitewnym(i dosyć dobrze zachowanychpozostałościach fresków na ścianach) nie zachwyciło nas to miejsce.Największym minusem jest to, że w budynku nie ma żadnej wzmianki o historii tego pięknego miejsca, czyli domu modlitewnego Chewra Thilim.Kawa i lemoniada nie zachwycająca.
Warto i tak chociaż zobaczyć to miejsce.

Dziękujemy, Bartix
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite miejsce, stary żydowski dom modlitewny przerobiony na lokal gastronomiczny. Ściany przyozdobione jakimiś mistycznymu rysunkami pozostałościami po modlących się, przestrzeń ogromna, miałem wrażenie że za moment ze ściany wyjdzie golem i zapyta 'co podać' w języku staro aramejskim.

Dziękujemy, atomic242

Hevre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hevre? Podziel się wrażeniami!