“Spotkanie biznesowe”

Pimiento Argentino Grill
Nr 85 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w jak najlepszym porządku. Obsługa fantastyczna, bardzo komunikatywna. Jedzenie przepyszne. Bardzo duży wybór prawdziwej whisky. Ceny adekwatne do jakości, czyli tanio nie jest Tak trzymać!

Dziękujemy, loju

Zrecenzowano 18 kwietnia 2019

Udana kolacja w ladnym wnetrzu z przemila profesjonalna obsluga. Steki bardzo dobre, ale troche drogo.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019

Steki naprawdę super, do tego pyszne wino i miła obsługa czego chcieć więcej. Jedyny minusik to bardzo wysokie ceny co powoduje, że klienci nie wracają tam za szybko, ale dla smakoszy dobrego mięska i wykwintnej oprawy lokal idealny.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, KingaK760
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019

Pimiento to przemiłe miejsce. Wystrój i atmosfera nie pozostawia nic do życzenia. obsługa również świetna, pomocna i pełna wiedzy na temat dań. Same dania bardzo dobre. Ceny dań adekwatne do jakości i smaku. Jedynie w karcie win brakuje pozycji w okolicach 100zł. Polecam!!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Mardor1976
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Stek bardzo dobry, hamburger też, ale dla mnie zbyt duża mieszanka smaków, troszkę zbyt ekspansywnie bo guacamole, oliwki, chorizo, jeszcze był burak w menu, ale poprosiłam bez bo to by było już za dużo wg mnie. Ale ogólnie na duży plus.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Zuzanna D

Pimiento Argentino Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pimiento Argentino Grill? Podziel się wrażeniami!