Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Apartament bardzo czysty, komfortowy i ładne urządzony. Niczego nie brakuje. Zlokalizowany w fajnym, spokojnym i cichym miejscu a jednocześnie blisko centrum. Urlop w Krakowie zaliczam do udanych. Na prawdę szczerzę polecam!!!

Dziękujemy, Magda U
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Apartament bardzo wygodny. Dobrze wyposażony. Pralka, żelazo, wentylator (byliśmy akurat podczas wielkich upałów), bardzo wygodne łóżka. Czysty. Bardzo miła i sprawna obsługa. Dużym atutem jest podziemny parking i przede wszystkim lokalizacja.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Monika G
Zrecenzowano: 12 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Apartamenty Łazarza to bardzo dobry wybór. Świetny, nietuzinkowy design, czystość, dużo miejsca. Konkurencyjna cena ze znakomitym stosunkiem do jakości. Bardzo trafny wybór na wyjazd do Krakowa. Dlatego tez polecam!

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, innuendoPL
Zrecenzowano: 12 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny pobyt, sprawny kontakt z recepcja. Same apartamenty na Lobzowskiej czyste, duże i komfortowe. Plus za opcje wynajęcia garażu, w Starym Mieście to duży atut. Pobyt spełnił moje oczekiwania, polecam.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Museum of A
Zrecenzowano: 4 lipca 2018

Obsługa miła i pomocna, Apartament czysty i dobrze wyposażony. Zaskoczeniem była duża lista kanałów w TV, co rzadko się zdarza. Blisko centrum i Galerii Krakowskiej. Nowoczesny apartamentowiec. POLECAM

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartamenty w drugiej części budynku są ciche i spokojne
Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, serwer1983
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jakub W, Guest Relations Manager, Friendhouse ApartmentsOdpowiedź udzielona 13 lipca 2018

Szanowny Panie serwer1983,

Dziękujemy za miłe słowa o pobycie w Friendhouse Apartments. Jest nam niezmiernie miło, iż nasze apartamenty spełniły Pana oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań by pobyt w naszych apartamentach był miło spędzonym czasem. Liczymy, iż będziemy mieli jeszcze okazję gościć Pana u nas.

Pozdrawiam serdecznie,
Zespół Friendhouse