“Kolacja”
Cargo Grill & Deli — recenzja

Cargo Grill & Deli
Nr 241 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Cargo to miejsce, do którego prowadzą wszystkie najważniejsze szlaki kulinarnej spedycji. Z Polski przywozimy dla Ciebie najlepszą, sezonowaną na sucho wołowinę. Głębinom Morza Śródziemnego wydzieramy najświeższe ryby i owoce morza. Winnice w Chile, Francji i Włoszech pakują dla nas ostrożnie swoje najlepsze butelki. Wszystko dlatego że, tak jak Ty, jesteśmy #GłodniŚwiata. Przygotuj się na podróż pełną odkryć, w trakcie której spróbujesz specjałów ze wszystkich zakątków globu. Nie odchodząc od stolika poczujesz klimat Nowego Jorku, Londynu czy gwarnych uliczek Delhi. Jeżeli natomiast masz w sobie nutkę obieżyświata, to zajrzyj do naszych delikatesów - szczodrze dzielimy się efektami naszych wypraw, możesz więc zabrać je ze sobą do domu. Zamiast mapy nasi kulinarni sztukmistrze zaoferują Ci też jeden ze swoich bezbłędnych przepisów. Will you #GrillWithIt?
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja. Smaczne jedzenie, podane w błyskawicznym czasie. Rewelacyjne regionalne piwo. Do tego bardzo dobra obsługa, miło, i z uśmiechem. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Parushi

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne wnętrze, bardzo miła obsługa. Nasza Pani kelnerka cały czas o nas dbała, czuliśmy się jak w domu. Przepyszne jedzenie, duże porcje, śliczne podane. Na początek dostaliśmy chlebek z ciekawym sosem z mango i serkiem. Tatar ze strusia bardzo smaczny, zupa rybna jedna z lepszych w Krakowie. Bardzo dobrze wysmażona polędwica i idealnie zrobione mule. Na koniec dostaliśmy pyszny likier.

Dziękujemy, wakacje_98
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Byliśmy na spotkaniu ze znajomymi z pracy, jedzenie było przepyszne (policzki wołowe rozpływały się w ustach), wino świetnie dopasowane i smaczne, a pan kelner Łukasz tak cudownie dbał o nasz stolik, że czuliśmy jakby byl naszym aniołem stróżem :) Na pewno wrócimy i polecimy!

Dziękujemy, wilku992
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Przepyszne jedzenie, dobry alkohol, przytulne i nowoczesne miejsce..ale czym byłoby to wszystko bez genialnej, wspanialej, profesjonalnej obsługi p. Łukasza!! Pomimo wielu innych osób, które obsługiwał, spisywał się rewelacyjnie, zawsze pomocny i tryskający energią! A te shoty, które zaserwował nam od siebie- bajka! Taka obsługa powinna być w każdej restauracji!

Dziękujemy, BarKill
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Do Cargo trafilismy z polecenia znajomych mieszkajacych w Krakowie. Nie pozalowalismy. Pyszne, świeże owoce morza, przemyla kompetentna obsluga. Mielismy bardzo pozytywne odczucia.

Dziękujemy, tamtamtutu

Cargo Grill & Deli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cargo Grill & Deli? Podziel się wrażeniami!