Chaiyo Tajski masaż tradycyjny - Dietla
Hiperrelaks

Jestem bardzo zadowolona z masażu. Wystrój i obsługa bardzo miła i profesjonalna. Bardzo polecam:)))

Zrecenzowano 3 dni temu
Barbara J
Fajne miejsce

Doskonały tajski masaż. Miejsce kameralne i przyjazne. Po masażu poczułem się bardzo zrelaksowany... Przeczytaj więcej

KUbaB523

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Doskonały tajski masaż. Miejsce kameralne i przyjazne. Po masażu poczułem się bardzo zrelaksowany. Polecam.

Dziękujemy, KUbaB523
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Szczerze polecam, lokalizacja, wystrój, obsługa i co najważniejsze masaż na najwyższym poziomie, szkoda, że niewiele jest takich miejsc jak to, gdzie można na chwilę zatrzymać czas, wyzerować licznik i odpłynąć w odmętach czystego relaksu. Wrócę tu przy najbliższej okazji, tym bardziej, że obsługa równie piękna, co samo miejsce:)

Dziękujemy, Sam P
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Świetna obsługa. Naprawdę warto spróbować. Serdecznie polecam dla tych co potrzebują ukoić nerwy, zrelacjonować się i doładować energią.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Magda_Bal1
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Miłe, spokojne miejsce w centrum Krakowa. Tajski masaż w Chaiyo pomaga zarówno, gdy potrzebuję się odstresować jak i wtedy gdy mam bóle ciała. Szczególnie lubię masaż z olejkami aromatycznymi. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Ania B
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Serdecznie dziękuję za usługę masażu Chaiyo Tajski masaż tradycyjny - Dietla. Rewelacyjny sposób na odstresowanie się po trudach dnia pracy. Ciekawy pomysł na prezent dla par na rocznicę ślubu lub inną okazję. Nietypowy masaż, który wykonują prawdziwe Tajki, język w jakim rozmawiają również przyprawia o miły nastrój. Przytulne miejsce do którego jeszcze nie raz wrócę również z Mężem.

Dziękujemy, Magdalena M