“bao? tylko tam!!”
Mandu — recenzja

Mandu
Nr 514 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 7 września 2019

Byłam nie pierwszy raz i nie zawiodłam się ani razu, jeśli chodzi o bao! Ciasto pyszne, delikatne. Pożywne danie! Do tego super skomponowane dodatki, a cena nie jest taka wysoka w stosunku do wielkości tego dania. I pyszne sosy na stołach, ile się chce- pycha!
Jedyny minus to szkoda, że ciągle jest tylko jedna wege opcja od bardzo długiego czasu. A z chęcią spróbowałabym jakieś inne bao :)

Dziękujemy, piyy656

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

W Mandu bylam dwa razy, raz jedliśmy pierożki, raz jedliśmy bao. Pierożki były smaczne, chociaż jedną porcją niestety ciężko się najeść. Świetne są sosy w słoiczkach na stołach, nie można ich pominąć.
Bao jest przecudowne. Ja jadlam z tofu i było naprawdę przepyszne. Dostajemy dwie bułeczki wypakowane po brzegi z różnymi dodatkami. Serdecznie polecam bao z tofu, są mistrzowskie.
Niestety w lokalu nie ma łazienki, ani nawet umywalki żeby umyć ręce. To duży minus gdy je się bułeczki. Oprócz tego miejsce ładnie urządzone, przytulne, mogę serdecznie polecić :)

Dziękujemy, everyonesbusy
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Zamówiłam pierożki kimchi i nie rozczarowałam się. Smaki bardzo orientalne, lekko pikantne. Porcja idealna na lunch. W menu znajdowały się jeszcze inne pozycje których chciałabym skosztować dlatego chętnie wrócę. Obsługa miła jednak delikatnie wycofana. Miejsce przytulne i bardzo czyste.

Dziękujemy, Kinga K
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Uwielbiam pierogi mandu! Nie wiem czy umiem wybrać moje ulubione, bo wszystkie wegetariańskie są pyszne- chociaż szkoda, że tylko trzy opcje.
Znajomi też bardzo zadowoleni jak biorą mięsne.
Bardzo delikatne w smaku, sosy do tego również bardzo dobre. Jedyny minus jest taki, ze uważam, że jednak cena jest zbyt wysoka w porównaniu do 8 pierożków.

Dziękujemy, piyy656
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce jakie lubie, niby na uboczu a jednak nie, kilka stolików, dania zwierze z dobrych składników szybko podawane. Nie ma tu jakiegoś szaleństwa i wykwintności ponad miarę ale pominięcie tego miejsca było by szkoda dla omijającego. Wstąpcie, zejdźcie i idźcie dalej...polecam zupy;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 513jakubw

Mandu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Mandu? Podziel się wrażeniami!